Güneş Tepe İstanbul Projesi!

Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı Konut güvencesi ile hayat bulan Güneş Tepe İstanbul Projesi Bağcılar Güneşli Mahallesi'nde yükseliyor

Güneş Tepe İstanbul Projesi!

Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı Konut güvencesi ile hayat bulan Güneş Tepe İstanbul Projesi Bağcılar Güneşli Mahallesi'nde yükseliyor. eski İçdaş fabrika arazisi üzerinde kurulan proje, Devekaldırımı Caddesi'ne cepheli konumu ile dikkat çekiyor. 

Güneş Tepe İstanbul fiyatları, daire büyüklükleri ve teslim tarihi henüz belirlemedi. 112 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Güneş Tepe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1660 adet daire ve ofis bulunuyor. 

Güneş Tepe İstanbul Projesi!

Nisan ayında satışa çıkacak olan Güneş Tepe İstanbul projesi, Yenimahalle ve Mahmutbey Metro durağına 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, Basın Ekspres Yolu'na 2 kilometre, İDO İskelesi'ne 17 kilometre, E-5'e ise 8,8 kilometre mesafede yer alıyor. 

Güneştepe İstanbul projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. Projede 18 blokta 1.660 ader konut bulunuyor. Ticari alanlar, sosyal ve ortak kullanım alanı olarak ayrılan 67 bin 635 metrekarelik kısım ise 19 bloktan meydana geliyor. 

Güneş Tepe İstanbul Projesi!

Nisan ayında satışa çıkması planlana  Bağcılar Güneş Tepe İstanbul teslimlerinin 2018 yılı Nisan ayında yapılması planlanıyor. Güneş Tepe İstanbul, Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı Konut imzası ile hayat buluyor. Hazırlıkların devam ettiği Güneş Tepe İstanbul projesinin satış ofisi ile yapım aşamasında. 

Firma Bilgisi: Aydınlı İnşaat-Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: Güneş Tepe İstanbul