Güneşli Cadde Rezidans yol tarifi

Marmara Mühendislik ile Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans projesi Mahmutbey Caddesi üzerinde yükseliyor

Güneşli Cadde Rezidans yol tarifi

Güneşli Cadde Rezidans 10 katlı tek bloktan meydana geliyor. Güneşli Cadde Rezidans 32 adet daireden oluşuyor. Güneşli Cadde Rezidans projesinde 2+1 daire tipleri bulunuyor. Güneşli Cadde Rezidans 1.150 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Güneşli Cadde Rezidans satılık daire sahiplerine güvenlik, kameralı güvenlik, su deposu, kapalı otopark, kamera sistemi, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, lobi, jeneratör, asansör, balkon, ankastre beyaz eşya gibi hizmetler sunuyor. Güneşli Cadde Rezidans satılık daire büyüklükleri ise 110 metrekare olarak tasarlanıyor.

Her bir katta 4 daireye yer verilen Güneşli Cadde Rezidans Mahmutbey Caddesi üzerinde konumlandırılıyor.

Güneşli Cadde Rezidans yol tarifi
Güneşli’de yer alan Cadde Rezidans projesinden Atatürk Havalimanı'na ulaşmak ise sadece 5 dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Yeni Mahalle istasyonuna 400 metre yürüme mesafesinde yer alan Cadde Rezidans projesi dairelerin bir özelliği de konutların çift cepheye ve balkona sahip olması.  Cadde Rezidans projesinin kira geliri olarak ortalama 1.000 TL ön görülüyor.

Güneşli Cadde Rezidans nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Cadde Rezidans projesi Güneşli’de konumlandırılıyor.  Marmara Mühendislik ile Dumanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Cadde Rezidans projesi Mahmutbey Caddesi üzerinde yükseliyor. Cadde Rezidans projesi Basın Ekspres Yolu ile Atatürk Havalimanına 5 dakika mesafede yer alıyor.

Güneşli Cadde Rezidans iletişim bilgileri
Telefon :0212 550 76 69

 

 

Firma Bilgisi: Marmara Mühendislik Ile Dumanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Cadde Rezidans