Güneşli Expresss Residence'ta fırsat

Mart 2015’te teslim edilecek Güneşli Express’te peşinat ödendikten sonra kiralama hizmeti şirket tarafından veriliyor dolayısıyla kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor

Güneşli Expresss Residence'ta fırsat

Babacan Yapı tarafından inşa edilen Güneşli Expresss Residence,Mahmutbey gişelerine 4 dakika, Basın Ekspres Yolu'na 2 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, E-5 Otoyolu'na 6 dakika ve Atatürk Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.
18 katlı tek blokta 158 daireden oluşan Güneşli Express Residence’te stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 dubleks penthouse seçenekleri bulunuyor.
Yüzde 85’lik bölümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan projede, iç bahçe, Türk hamamı, fitness club, garden cafe, açık havuz ve sauna gibi birçok sosyal aktivite bulunuyor.

 


Avantajlı fiyatlar ve ödeme koşullarına sahip olan proje hakkında geniş bilgiye 0212 445 05 05 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.
Mart 2015’te teslim edilecek Güneşli Express’te peşinat ödendikten sonra kiralama hizmeti şirket tarafından veriliyor dolayısıyla kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor. Dairennin kira getirisi ile proje taksitleri ödenmiş oluyor.  
Güneşli Express projesinde kiraların 900-1000 liradan başlaması bekleniyor. Yatırım avantajı yüksek olan Güneşli Express'te 1+1 dairelerin kiralarının 1000-1200 lira arasında değişmesi öngörülüyor.
Adres: Mahmutbey Mah. (Kemerburgaz Üniversite Mevkii) Özlem Sk. No: 11 Güneşli – Bağcılar/ İstanbul

Proje Bilgisi: Güneşli Express