Güneşli Luxera Residence satılık!

Avrupa Yakası’nın en merkezi yerlerinden birinde Güneşli’de yer alan Luxera Residence teslimleri 2017 yılının Ağustos ayında başlayacak

Güneşli Luxera Residence satılık!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli semtinde inşa edilen Luxera Residence, Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat imzası taşıyor. Teslimleri Ağustos 2017’de başlayacak olan proje, 68 adet daire ile 5 adet ticari birimden meydana geliyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks tipinde daire seçenekleri sunulan Güneşli Luxera Residence’ta dairelerin büyüklüğü 115 metrekare ila 217 metrekare arasında değişiyor. 2 bin 100 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan proje, 17 katlı tek bloktan oluşuyor.

Metro durağının yanı başında olan Luxera Residence Güneşli; metrobüs durağına 7 dakika, E-5 ulaşım yoluna 7 dakika ve E-6 Tem otoyoluna sadece 4 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Merkezi bir lokasyonda hayat bulan proje, ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor.

Atatürk Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede olan Güneşli Luxera Residence; Atatürk Olimpiyat Stadı'na 8 dakika, Arel Üniversitesi'ne 3 dakika, İstoç'a 5 dakika, Masko'ya 6 dakika, Medipol Mega Hastanesi'ne 2 dakika, Mall Of İstanbul 6 dakika ve Kemerburgaz Üniversitesi'ne 2 dakika uzaklıkta.

Rezidans bloklarının altında alışveriş mağazaları bulunan Güneşli Luxera Residence’ın ayrıcalıkları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, geniş bahçe, açık-kapalı otopark, çocuk parkı, fitness - sauna - hamam, modern yaşam tarzı, salonlarda klima, beyaz eşya, merkezi ısıtma, süper lüks lobi, çocuk oyun odası, vitamin bar ve market mevcut.

Firma Bilgisi: Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım Inşaat
Proje Bilgisi: Luxera Residence