Güneşli Mirage Residence’ta yüzde 15 indirim fırsatı!

Sur Yapı imzasıyla Güneşli’de yükselen Mirage Residence için firma tarafından “yılın ilk konut destek indirimi” yapılıyor

Güneşli Mirage Residence’ta yüzde 15 indirim fırsatı!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli semtinde inşa edilen Mirage Residence, Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 3 rezidans bloğu halinde yükselen projenin bloklarının altında tüm ihtiyaçlara cevap olabilecek alışveriş alanlarına yer veriliyor.

342 adet rezidans daire ile 60 adet mağazadan meydana gelen Mirage Residence Güneşli’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerin büyüklüğü 58 metrekareden başlayıp, 234 metrekareye kadar çıkıyor. Merkezi bir lokasyonda bulunan proje; otel, kolej, üniversite ve hastane yatırımlarına da yakın mesafede.

“Sur Yapı’dan yılın ilk konut destek indirimi” kampanyasına göre; peşinat tutarı üzerinden yüzde 15 oranında indirim yapılıyor. Kalan tutar için 60 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. Ayrıca tamamı peşin ödeme yapıldığında; yüzde 10+yüzde 10 oranında bir indirim uygulanıyor.

2017 yılının Eylül ayında teslimlerinin başlaması beklenen Bağcılar Mirage Residence’ta Koku bahçeleri, asmalı geçitler, yansıma havuzları, asma bahçeleri, açık hava fitness alanı, yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve basketbol sahalarına yer veriliyor.

Mahmutbey-Yeşilköy bağlantı yolu üzerinde konumlanan Sur Yapı Mirage Residence’ın çevresinde bulunan yatırım alanları şöyle; metro durağı, Doğa Koleji, Wyndham Hotel, Hilton Otel, Sur Yapı Corridor projesi, Starcity Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Kuyumcu Kent.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Residence