Güneşli Park Gardenya Evleri satılık!

Güneşli Park Gardenya Evleri satılık daireleri için peşin alımlarda yüzde 7 indirimli ödeme fırsatı sunuluyor

Güneşli Park Gardenya Evleri satılık!

Gül Proje ve Mutlu İnşaat’ın işbirliğinde hayata geçirilen Güneşli Park Gardenya’da anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Kalan son dairelerin satışı devam eden proje, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli semtinde yer alıyor.

Tamamı peşin alımlarda tutar üzerinden yüzde 7 oranında indirim yapılan Güneşli Park Gardenya projesi için minimum yüzde 25 peşinat veriliyor, Geriye kalan yüzde 75’lik tutar için ise firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. Fiyatlar 380 bin TL’den başlıyor.

Toplam 24 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Güneşli Park Gardenya’nın 20 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. 8 blok halinde yükselen projede alanları 80 metrekare ila 360 metrekare arasında olan 302 adet daireye yer veriliyor.

Güneşli Park Gardenya’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipindeki dairelerin yanı ise 7 adette mağaza ve süpermarket bulunuyor. Merkezi bir lokasyonda hayat bulan proje, E-5 karayolu ve TEM’i birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu’na 800 metre mesafede yer alıyor.

3 bin metrekare büyüklüğünde su oyunlu süs havuzları ve şelalelerle dizayn edilen Güneşli Park Gardenya’da açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, koşu ve yürüyüş parkuru, fitness center, Türk hamamı, sauna, geniş ve güvenli çocuk oyun parkı, mini basketbol sahası ve 7/24 fiziki ve kameralı güvenlik hizmeti mevcut.

 

Firma Bilgisi: Gül Proje Ve Mutlu Inşaat
Proje Bilgisi: Güneşli Park Gardenya