Güneşli Park Gardenya Güneşli'de yükseliyor

Gül ve Mutlu İnşaat Güneşli Park Gardenya projesini satışa sundu. Projede daire fiyatları 210 bin 600 TL’den başlıyor

17 Şubat 2012

Eski fabrika ve sanayi alanlarının yerini yeni ofis, avm ve konut projelerine bıraktığı Güneşli'de dönüşüm sürecine Gül İnşaat ve Mutlu İnşaat'ta katıldı. Güneşli'de 21 bin metrekare üzerinde yedi blok ve 263 konuttan oluşan yeni projeyi tanıtan Gül İnşaat-Mutlu İnşaat, projeye toplam 130 milyon TL yatırım yapacak. Projede konutların yanı sıra, yedi adet ticari birim de yer alacak. Projede daire fiyatları 210 bin 600 ile 1 milyon 79 bin TL arasında değişiyor.
Yapımına yeni başlanan ve Aralık 2013’te teslim edilmesi planlanan Güneşli Park Gardenya’da 1+1, 2+1, 3+ 1 ve 4 +1 konut seçeneklerinin yanı sıra dubleks daire seçenekleri de bulunuyor. Metrekare fiyatları 2 bin 500 TL'den başlayacak olan projede, büyüklükleri 80 metrekareden 380 metrekareye kadar, yedi blokta 263 daire sahiplerini bekliyor.

"Güneşli'ye değer katıyoruz"
Güneşli'de ikinci projelerini inşa ettiklerini söyleyen Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, "Güneşli, artan nüfusu ve ticari alanlarıyla İstanbul'un en değerli bölgeleri arasında yer alıyor. Gül İnşaat olarak Güneşli'ye değer katacak projeler inşa etmeye devam ediyoruz. Geçen sene lansmanını gerçekleştirdiğimiz ve büyük ilgi gören Güneşli Park Projesi'nin ardından şimdi de Güneşli Park Gardenya ile kaliteli konut ve ticari alanları bölgeye kazandırıyoruz" dedi. 

"Dönüşüme hizmet ediyoruz"
Gül İnşaat ile birlikte birçok prestijli proje gerçekleştirdiklerini ifade eden Mutlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Hamzaoğlu da hayata geçirdikleri projelerle İstanbul'un kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ettiklerini söyledi. Hamzaoğlu, "2012 yılında inşaat sektörünün büyümesinde bir yavaşlama bekleniyor. Konut firmaları ekonomideki küçülmeden dolayı hafif oranda azalan bir şekilde büyümeye devam edecektir. Gül inşaat ile birlikte bu dönemde gerek yaptığımız işlerin kalitesi, gerek müşteri memnuniyetinden dolayı sektörde aranan firmalar arasında yer alıyoruz" dedi.elirtti.

Proje Bilgisi: Güneşli Park Gardenya