Güneşli'nin tek A+Ofis projesi Balance Güneşli

Güneşli'nin tek A+Ofis projesi olarak dikkat çeken Balance Güneşli'de, akıllı bina yönetiminde entegre çözümler sunan Honeywell ile yaşamı kolaylaştıran özel otomasyon sistemleri geliştirildi

Güneşli'nin tek A+Ofis projesi Balance Güneşli

Güneşli'nin tek A+Ofis projesi olarak dikkat çeken Balance Güneşli'de, akıllı bina yönetiminde entegre çözümler sunan Honeywell ile yaşamı kolaylaştıran özel otomasyon sistemleri geliştirildi. Honeywell'in sunduğu tek bir sistem üzerinden, birbirleri ile haberleşerek çözüm üreten otomasyon sistemi ile, Balance Güneşli'de güvenlik riskleri minimize olurken, konfor maksimize edildi.  Sistem bünyesinde tüm enerji kontrol sistemleri otomatize edilerek, kullanıcının maksimum enerji tasarrufu yapması sağlandı.

Tek merkezden kontrol edilebilir sistem 

Balance Güneşli projesinde havalandırma, aydınlatma, enerji kullanımı, faturalandırma, güvenlik tek merkezden kontrol ediliyor. Ortak yaşam alanları kamera ile izleniyor, yangın sistemi de otomatize edilerek güvenlik en üst noktada sağlanıyor. Kartlı geçiş sistemleri ile kişilerin ilgili katlara çıkışı sağlanıyor. 

 

Güneşli'nin tek A+Ofis projesi Balance Güneşli

 

Özellikle akıllı bina otomasyon sistemleri çerçevesinde geliştirilen enerji verimliliğine yönelik senaryolar ile çevreci ve sürdürülebilir bir sistem uygulamaya alınıyor. “Kullan öde sistemi ile” tüm birimler tüketim oranında ödeme yaparken ortak alanlara yönelik yüksek enerji tasarrufu sağlayan çözümler ile aidat ödemeleri de düşürülüyor.

Ofis içlerinde tablet ve akıllı telefonlar ile entegre çalışabilen sistem, bina dışından da ofisin kontrolünü sağlıyor. Ofis içindeki yaşamı dizayn eden ve dışarıdan da yönetilebilmesini sağlayan sistemde alandaki ısı kontrolünden, resepsiyon, güvenlik ya da yönetim ofisine ulaşmaya, ofis içinden ortak alanlardaki kameralara ulaşabilmeye, taksi durağı ile hızlı iletişimden, hava ve yol durumuna tek tıkla ulaşmaya kadar günlük hayatta gerekli olabilecek birçok ihtiyaç yer alıyor.

 

Güneşli'nin tek A+Ofis projesi Balance Güneşli

 

Sokak kültürünü yaşayabileceğiniz 'Yaşam Sokağı'

83 bin metrekare inşaat alanına sahip Balance Güneşli'de sokak kültürünü çağdaş bir mimari ile buluşturan ''Yaşam Sokağı'' bulunuyor. Yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçelerinin yanı sıra, Yaşam Sokağı'nda günlük hayatın tüm ihtiyacının karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli