Güral Göztepe Konutları fiyatları!

Güral İnşaat güvencesi ile Göztepe'de hayata geçirilen Güral Göztepe Konutları fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz

Güral Göztepe Konutları fiyatları!

Güral İnşaat güvencesi ile Göztepe'de hayata geçirilen Güral Göztepe Konutları fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kentsel dönüşümün merkezi Göztepe'de hayata geçirilecek olan proje ruhsat için bekliyor. 18 bin 261 metrekare alan üzerinde konumlanacak olan Güral Göztepe Konutları 561 adet konut, 23 adet ofis, 35 adet home-ofis ve 74 mağazadan meydana geliyor. 

Güral Göztepe Konutları fiyatları!

Projenin sosyal alanları arasında ise kapalı havuz, kreş, lounge, sinema, hobi, toplantı ve parti odaları, hamam, sauna, masaj, fitness center ve spor salonu, 2 adet açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk parkı, kapalı otopark ve yeşil alanlar mevcut. 

Fikirtepe'de hayata geçirilecek Güral Göztepe Konutları projesinin bir tarafı E-5'e bakarken bir tarafı da Marmara Denizi'ne bakıyor. İki yatay blok üzerinde yükselen proje 3 blok olarak tasarlanıyor. 

Güral Göztepe Konutları fiyatları!

Farklı tiplerde ve büyüklüklerde konut tiplerinin yer alacağı Güral Göztepe Konutları fiyatları henüz belirlenmedi. Detaylı bilgi almak isteyenler Güral İnşaat'ın internet sitesinden bilgi talep formu doldurabilirler. 

 

Firma Bilgisi: Güral İnşaat
Proje Bilgisi: Güral Göztepe Konutları