Güral Vit , Cersaie Fuarında büyük beğeni topladı

Güral Vit, dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı'na Vitrifiye, Batarya, Banyo Aksesuarları, Banyo Mobilyaları ve Cam Mozaik ürün çeşitleriyle katıldı

Güral Vit , Cersaie Fuarında büyük beğeni topladı

02 Ekim 2013 / emlakwebtv
İtalya'nın Bologna kentinde 23-27 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve beşinci kez katıldığı Cersaie Fuarı'da, sağlık ve hijyenin ön planda olduğu tasarımlarımlarıyla dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerinin beğenisini topladı.

Güral: “ Güral Vit olarak şu anda 4 kıtada, 51 ülkeye ihracat yapıyoruz”
Bu yıl 5.kez yenilikçi ürünlerini Cersaie’de sergilediklerini açıklayan Güral Şirketler Grubu Başkan Yardımcısı Harika Güral, Cersaie Fuarı’na tüm dünyadan 1000 civarında üreticinin kabul edildiğini belirterek ; “ Güral Vit olarak şu anda 4 kıtada, 51 ülkeye ihracat yapıyoruz. Büyük Britanya, Fransa, Avustralya ve Hollanda başta olmak üzere, diğer Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Körfez ülkeleri ve Hindistan’da bayilerimiz bulunuyor. Pazar odaklı tasarımlarımız, servis kalitemiz, Fransa NF, Avustralya Watermark, Hollanda KIWA gibi uluslar arası sertifikalarla belgelenmiş ürün kalitemiz ile birçok pazarda uzun soluklu iş birliklerine imza atıyoruz. Genel olarak müşteri portföyümüzü büyük toptancılar, perakendeciler ve büyük yapı market zincirleri oluştururken, bunların yanında projeler yürüten inşaat şirketlerinin de çözüm ortağı olduklarını iletti. Güral , seramik sağlık gereçleri alanında, üretim kapasitesi, satış cirosu, yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlama ağı olarak önde gelen firmalar arasında yer aldık . 154 farklı ülkeden sektör profesyonellerini ağırlayan Cersaie Fuarı ‘nda standımızı 30’un üstünde ülkeden yüzlerce firma ziyaret etti. Pazar olarak belirlediğimiz birçok ülke ile yeni iş birliklerinin temelllerini attık , mevcut müşterilerimizle bir araya gelme ve yeni ürünülerimizi tanıtma fırsatı yakaladık. Genel olarak verimli geçen fuarda , ihracat yaptığımız ülke sayısını ve ihracatın toplam satıştaki payını arttırmayı ümit ediyoruz.” dedi.

Türkiye'nin yerinin giderek güçlendiğinin altını çizen Güral , "Fuarda ziyaretçilerimiz ile yaptığımız görüşmeler ve yerli yabancı üreticilerin standlarında yaptığımız incelemeler, bize dünya trendleriyle paralel ürünler sergilediğimizi bir kez daha gösterdi.

Güral: "Sektör olarak, Türk Vitrifiye sektörünü temsil etmekten büyük onur duyduk”
Cersaie Fuarı'na Türkiye'den 16 üretici katıldığı bilgisini veren Güral, "Sektör olarak yeni teknoloji ürünlerimiz ve benzersiz tasarımlarımız ile Türk Vitrifiye sektörünü temsil etmekten büyük onur duyduk" diyerek Fuar katılımlarına dair bilgi verdi.

Fuarda birçok yeni tasarımımız ilk defa sergilendi ve müşterilerimizin beğenisine sunuldu. Bunlar arasında temizlik ve hijyeni ön planda tutan yeni doğrudan yıkamalı kanalsız klozetimiz Tria, yeni banyo serimiz Qube, gizli montajlı yeni asma klozetlerimiz, ve birçok yeni mobilya üstü lavabomuz örnek gösterilebilir. Vitrifiye ürünlerimizin yanında, GRL Banyo markamız ile satışa sunduğumuz yeni banyo dolapları bu fuarda yabancı alıcıların beğenisine sunulmuştur. Güral Armatür markalı yeni batarya serilerimiz, ve duş sistemlerimiz de yoğun ilgi görmüştür. Son olarak GRL Mozaik markamız bünyesinde yer alan mozaik serilerimize eklenen yeni tasarımlarımız da bu fuarda ilk defa görücüye çıkmıştır. Bütün yeni ürünlerimiz, mevcut müşterilerimizden ve yeni ziyaretçilerden olumlu tepkiler alırken, birçok bakımdan sağlıklı olmadığı kanıtlanan modern tuvalet kültürüne çok daha sağlıklı bir çözüm getiren yeni nesil klozetimiz WC Health klozet daha önceki fuarlarda olduğu gibi yine yoğun ilgi görmüştür. Birçok ülkeden mimarlar ve inşaatçı firmalar tarafından talep edilmiştir. Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Design Award’a sahip olan WC Health, fonksiyonellik, görsellik ve estetiğin yanında, sağlığı da ön plana çıkaran tasarımı ile her gün yeni bir ülkede banyolardaki yerini almaya devam etmektedir.

Sektörün gelecek yılların trendleri ve modasının da Cersaie'de belirlendiğine dikkat çeken Harika Güral, Güral Vit ürünlerini dünya çapındaki profesyonellere sergilemek bizler için büyük gurur kaynağı'' açıklamasında bulundu.