Green Diamond projesine büyük ilgi

Türk sermayeli inşaat şirketi Maqro Construction tarafından Tiflis'te hayata geçirilen 1.772 konutluk dev projenin ilk etabının yüzde 50'si bir hafta içinde satıldı

Green Diamond projesine büyük ilgi

Gürcistan'ın Tiflis kentinde hayata geçirilen 1.772 konutluk dev projeye büyük ilgi gösterildi. Projenin ilk etabında yer alan dairelerin yüzde 50'si bir hafta içinde satıldı.

250 dolarlık aylık taksitlerle Tiflis'te ev sahibi olma şansı
Türk sermayeli Maqro Construction'un imzasını taşıyan projeye yönelen yatırımcılara ayda 250 dolarlık taksitlerle konut sahibi olma şansı sunuluyor. Gayrimenkulde kira geliri ve amortisman süresinin 7 yıla kadar indirme iddiası taşıyan projenin satış başarısı, aynı zamanda Gürcistan konut piyasası için de bir ilk niteliği taşıyor. 

Green Diamond ismini taşıyan ve 115 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen projenin ilk etabında toplam 731 adet konut yer alıyor. Tanıtım filminde Arçıl ve Şota Arveladze'nin rol aldığı Green Diamond projesinin lansmanı da 28 Mayıs 2016 tarihinda Tiflis't gerçekleştirilmişti. 

25 bin dolardan başlayan fiyatlarla
Toplam 23 blok ve 1.772 konuttan oluşan Green Diamond'un metrekare fiyatları ise 750 dolar düzeyinde. Şehir merkezine yakın ve ekolojik bir yaşam imkanı sunan projede daire fiyatları 25 bin dolardan başlıyor. 

Yatırımcılara yönelik özel bir kampanya hazırlayan Maqro, konutlara 2500 dolar peşinat ve aylık 250 dolarlık taksit ödeyerek sahip olabilme olanağı tanıyor. .  Faizsiz ödeme planlarına göre de  tüketiciler isterlerse konut bedelinin yüzde 60’ın teslimatta, kalan kısmı ise aylık eşit taksitler halinde ödeme olanağına sahip olabilecek. Projede teslimler Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecek. 

Firma Bilgisi: maqro construction
Proje Bilgisi: green diamond