Güvenceli yaşam Spradon Vadi’de

Kuzu Grup, Spradon Vadi projesi içerisinde inşa ettiği 24 saat aktif Sağlık Evi ile sakinlerine güvenceli bir hayat vaat ediyor

Güvenceli yaşam  Spradon Vadi’de

29 Kasım 2012 / Emlakwebtv
Kuzu Grup’un 1037 konutluk Sprado Vadi projesi Bahçeşehir’de yükselmeye devam ediyor.  42 bin metrekarelik arazide 160 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje, 28 ve 30 katlı iki kuleyle 9 ve 12’şer katlı 5 bloktan oluşuyor. 544 adet 1+1, 483 adet 2+1, 6 adet dubleks 2+1, 4 adet dubleks 3+1’den oluşan projede 365 gün hizmet verecek bir de ‘Sağlık Evi’ bulunuyor. Resmi tatiller ve bayramlarda açık olacak sağlık evi ilk yardım ve ön tanı hizmetlerinin yanı sıra gebelik takip hizmeti de verecek.
Spradon Vadi’yi, Kuzu Grup’un 50. yılında inşa etmelerinden ötürü ileri ustalık eseri olarak değerlendiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özen Kuzu, “Spradon Vadi’nin fiyatlarının mütevazığı ilgi çekiyor, yoğun rekabet ortamında farklılaşmak için sağladığımız ödeme kolaylıkları da müşterilerimizin çabuk kolay vermelerini sağlıyor. Karşılaştığımız ilgiden ve satışa dönen beğenilerden çok mutlu olduğumuzu ifade edebiliriz” diyor. Proje hakkında detalı bilgi almak için www.spradonvadi.com/ adresine tıklayabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Spradon Vadi