Güverte Evleri'nde teslimler Nisan 2017'de

Cantürk İnşaat tarafından yapımı devam eden Güverte Evleri'nde teslimler Nisan 2017'de başlayacak

Güverte Evleri'nde teslimler Nisan 2017'de

Cantürk İnşaat tarafından yapımı devam eden Güverte Evleri'nde teslimler Nisan 2017'de başlayacak. 

İstanbul’un yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü’nde Cantürk İnşaat’ın başlattığı Güverte Evleri’nin teslim tarihi Nisan 2017. Yıllardır inşaat sektöründe; tecrübe, güvenirlilik ve farklı tasarım evleriyle bilinen Cantürk İnşaat, İstanbul’da hayata geçirdiği Beylikdüzü Güverte Evleri’ni tamamlıyor. Yüksek Mimar Tayfun Akün imzasını taşıyan seçkin tasarımıyla öne çıkan dairelerin sahipleri, sitenin geniş imkanlı sosyal tesisi ve açık havuzundan yararlanabilecek. Yüksek inşaat kalitesi ve West İstanbul Marina’nın üstünde yer alan konumuyla yer alan daireler geniş konfor sunuyor.

Güverte Evleri'nde teslimler Nisan 2017'de

Güverte Evleri Beylikdüzü, 6 bin 948 metrekare arsa üzerine kurulu olup, 97 daire ve 4 dükkandan oluşuyor. 8 bloktan oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Daireler, Marmara Denizi ve liman ile marina panoraması sunuyor.  Binalar; bodrum+ zemin + 2 normal kat şeklinde projelendirilerek, yüksek katlı blokları tercih etmeyenler için son derece güvenli yapılar sunuyor.  Katlar, genelde alışılagelmiş dairelerden  farklı olarak 3.10 metre yüksekliğinde inşa ediliyor.

Güverte Evleri'nde teslimler Nisan 2017'de

Güverte Evleri,  4 bin 700 metrekare yeşil alanda; yüzme havuzu ve fitness center’a da sahip. Ayrıca çocukların güvenle oynayabilmesi ve site sakinlerinin keyifle açık bahçeden yararlanabilmesi amacıyla otomobiller binaların altında bulunan kapalı otoparkta yer alıyor.

Cantürk İnşaat, Güverte Evleri projesinde Keller Williams Kristal ile çalışmaya başladı.  Firma;  profesyonel satışı ilke edinmiş, dünyanın en fazla gayrimenkul danışmanıyla Beylikdüzü’nde Bölge Müdürlüğü açtı. Cantürk Güverte Evleri, son derece cazip ödeme koşullarıyla müstakbel ev sahiplerini bekliyor.

Firma Bilgisi: Cantürk Inşaat
Proje Bilgisi: Güverte Evleri