Güzelbahçe Projesi

Güzelbahçe projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor

Güzelbahçe Projesi

Güzelbahçe projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede 42 adet daire bulunuyor. Yıldırım Yapı Grubu tarafından yükselen Güzelbahçe satılık daire büyüklükleri 58 ile 156 metrekare arasında değişiyor. 

Güzelbahçe projesi fiyatlarının 330 bin liradan başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için banka kredisi kullanılabiliyor. Güzelbahçe kiralık fiyatlarının ise 1.300 liradan başlıyor.

6 katlı tek bloktan meydana gelen Güzelbahçe projesi daire sahibi olmak isteyenlere çocuk oyun alanları, güvenlik, kapalı otopark, fitness merkezi ve kameralı güvenlik gibi imkanlar sunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ankastre beyaz eşya yer alıyor. 

Zemin etüdü yapılmış olan ve deprem yonetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen  Güzelbahçe projesi Şişli Bomonti'de yer alıyor. Markalı projelere imza atan Yıldırım Yapı Grubu tarafından yükselen proje Dolmabahçe Tüneli'nın yanında konumlanıyor. Butik konseptli bir proje olan Güzelbahçe projesinin yüzde 80'inin satışı tamamlandı. Projede her katta 2 daire yer alıyor. 2013 yılında tamamlanan Güzelbahçe projesi sosyal imkanlar ve konumu ile dikkat çekiyor. 

Güzelbahçe projesi adres bilgisi : Paşa Mahallesi Bahçe Sokak Feriköy - Şişli - İstanbul 

Güzelbahçe projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 2 189 
Web adresi : www.yyg.com.tr
E-posta adresi : info@yyg.com.tr

Firma Bilgisi: Yıldırım Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Güzelbahçe