Güzelbiryer’de konforlu yaşam

Koray İnşaat, Bursa’da Güzelbiryer'de kendi kendini şarj edebilen akülü arabayla ilk site içi ulaşım seferini başlattı

Güzelbiryer’de konforlu yaşam

14 Haziran 2012

Shuttle hizmeti verecek mini golf aracı, Güzelbiryer’de düzenlenen törenle hizmete başladı. İlk seferi Koray Güzelbiryer Site Yöneticisi Cemal Tuzcuoğlu ile Koray İnşaat Satış Müdürü Vildan Alpergün yaptı.
Bir yeşil ekonomi örneği olan; çevre dostu, ekonomik ve güvenli, güneş panelleriyle kendi kendini şarj edebilen elektrikli akülü arabayla artık site içi ulaşım çok daha kolay, çok daha konforlu olacak.
Güzelbiryer sakinleri ve konukları için, shuttle servisleriyle site içindeki en uzak noktayı bile yakınlaştıracak bu uygulama, özellikle yaşlılar, hastalar ve küçük çocuklu aileler için büyük kolaylık sağlayacak. Ayrıca, otomobillerin site içerisinde dolaşım ihtiyacını önemli ölçüde ortadan kaldıracağı için site içi havanın daha temiz kalmasına yardımcı olacak.
Törende konuşan Koray Güzelbiryer Site Yöneticisi Cemal Tuzcuoğlu,. “İnsana verdiğimiz değer, yaşama ve doğaya gösterdiğimiz özenle, hizmetlerimize yeni bir hizmet daha ekliyor, Bursa’da çevreci bir araçla ekonomik, pratik, gürültüsüz ve çevre dostu bir ilk site içi ulaşımı başlatıyoruz” dedi.
Koray İnşaat Satış Müdürü Vildan Alpergün ise “Güzelbiryer, dört kattan oluşan blokları, yüzde 73 yeşil alanı ve peyzajı, parkları, Uludağ manzarası, kent merkezine yakın ama kent karmaşasından uzak lokasyonu, geniş imkanlar sunan sosyal tesisleri, inşaat kalitesi, mimari estetiği ve Konut Kalite Standartlarıyla Bursalıların büyük beğenisini kazandı. Bu hizmet sayesine yokuş çıkmak, ağır yük taşımak, uzun mesafe yürümek gibi dertler kalmayacak; binalar arasına araç girişini de azaltmış, sitenin güzel havasını daha da güzelleştirmiş olacağız” dedi.

Proje Bilgisi: Güzelbiryer