Güzeller Bodrum'da kampta

Princess of The Globe&Photo Model of Universe 2012'ye katılacak 20 güzel Sundance Residences&Suites Hotel’de kampa girdi

Güzeller Bodrum'da kampta

27 Eylül 2012 / emlakwebtv
Bodrum Turgutreis’teki  Sundance Residences & Suites Hotel'de 28 Eylül’de bu yıl üçüncüsü düzenlenecek yarışmada Türkiye’yi Ceren Atak (20) temsil edecek . Yarışmaya ayrıca Brezilya, Portekiz, Çekoslavakya, Slovakya, Dominik Cumhuriyeti, Vietnam, Belarus, Sibirya, Ukrayna, Litvanya, Ermenistan, Tataristan, Kazakistan, Finlandiya,Kanada, Rusya, Makedonya, Moldova, İtalya, Estonya ve Gürcistan katılıyor.

Sundance Residences & Suites Hotel’de yaşam başladı
Bozatlı International’ın Turgutreis, Bodrum’da bulunan Kadıkalesi koyunda hayata geçirdiği  Sundance Residences & Suites Hotel projesinde yaşam başladı. 36 ay “0” faiz ile ya da 120 ay banka kredisi ile bu evlere hemen sahip olunurkendileyen hemen taşınabiliyor yada kiraya verebiliyor.
22 bin 568 metrekare alan üzerine kurulu 9 bloktan oluşan Sundance Residences & Boutique Hotel, berrak denizi, narenciye bahçeleri ve doğal güzellikleriyle Bodrum Kadıkalesi koyunda. İştirakleri arasında Holiday Inn Istanbul Airport ve Aegean Dream Resort bulunan Bozatlı International tarafından hayata geçirilen Sundance Residences & Boutique Hotel projesi, mimari tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Projede, dileyen tatil dışı zamanlarda boş kalan konutlarını, tesis içinde bulunan Sundance Residences & Suites Hotel’de garantili kiralayarak ikinci bir kazanç elde edebilirken, dileyen yılın 12 ayı bu konforu yaşıyor. 4 bin metrekarelik özel bir kumsala sahip Sundance Residences & Suites Hotel, Turgutreis’e 2, Bodrum Havaalanı’na ise 55 kilometre mesafede bulunuyor.
175 daire ve 22 suite odalı bir butik otelden oluşan Sundance Residences & Boutique Hotel’de,1+1 67 metrekareden, 4+1 220 metrekareye kadar 24 farklı daire tipi bulunuyor. Ayrıca denize sıfır konumu, site içerisinde kot farkının olmaması ve her blokta asansör olması nedeniyle ileri yaş gruplarının tesis içerisinde rahat dolaşımına da imkan sağlıyor. Projede, uluslararası yemek seçenekleriyle ana restoran, kapalı yüzme havuzu, SPA, masaj odaları, spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk kulübü, 2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet havuz bar ve 3 adet tenis kortu mevcut.

Yaşam ve yatırım fırsatı bir arada
Sundance Residences & Boutique Hotel’de, Avrupa Nostra ödüllü Mimar Dr. Mehmet Alper’in mimari imzası ve Arketipo Design’in iç mimari imzası bulunuyor. Bozatlı International’ın “Al ve Kirala Yatırım Programı” ile yatırımcılara kazanç yaratacak bir model sunuyor.