GYODER Akademi ilk mezunlarını verdi

2 yıl önce Bahçeşehir Üniversitesi-GYODER Akademi işbirliği ile hayata geçirilen "MBA in Real Estate" ilk mezunlarını verdi

GYODER Akademi ilk mezunlarını verdi

İki sene önce Bahçeşehir Üniversitesi ve GYODER Akademi işbirliği ile hayata geçirilen MBA in Real Estate programı ilk mezunlarını verdi. Mezunlar, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın ve Mütevelli Heyeti Başkanı E. Yücel ile GYODER Başkanı Aziz Torun ile iftar yemeğinde bir araya geldi. 

MBA in Real Estate
GYODER üyelerinden oluşan sektör temsilcilerinin verdiği eğitimler ve uygulamaya yönelik akademisyenlerin verdiği derslerden meydana gelen MBA in Real Estate programı, gayrimenkul sektöründeki ihtiyaçların karşılanmasını hedefliyor. Program kapsamında eğitimi verilen derslerin bazıları  şöyle:

- Stratejik Liderlik ve Yönetim Becerileri,

- Pazarlama Stratejileri ve Pazarlamanın Yeniden Yapılandırılması,

- Bütçeleme ve Para Yönetimi 

Diğer taraftan öğrencilere Gayrimenkul Yatırımı ve Yönetimi, Gayrimenkul Yatırımlarının Hukuki Boyutu, Araştırma Yöntemleri, Örgütsel Davranış ve Müşteri İlişkileri gibi konularda da seçmeli dersler sunuluyor. 

GYODER üyelerine yüzde 50 indirim
Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA programı müfredatı kapsamında 3 zorunlu ders, 7 seçmeli ders ve bir proje dersinin sunulduğu MBA in Real Estate tezsiz yüksek lisans programında GYODER üyelerine yüzde 50'lik indirimler sunuluyor. 13 hafta boyunca devam edecek olan programda dersler hafta içi Salı ve Perşembe Günleri 19.00-22.00, Cumartesi Günleri ise 09.30-16.30 saatleri arasında veriliyor.