GYODER kampanyasına katılan GOLFKENT'te son 40 konut

GYODER öncülüğünde başlatılan "Gayirmenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına katılan Golfkent'te son 40 konutun satışı sürüyor

GYODER kampanyasına katılan GOLFKENT'te son 40 konut

Ankara Golfkent ile kampanyaya dahil olan GYODER üyesi TURYAP, son 40 daire için alıcılara yüzde 20 peşin, 0.70 vade ve 120 aya kadar taksitlendirmenin yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. 

GYODER kampanyasına katılan GOLFKENT'te son 40 konut

Golfkent'te 77 bin TL peşinatla ev sahibi olma şansı
Kampanya kapsamında GYODER üyesi 39 üye firmanın yüze yakın projesinden yaklaşık 56.000 konut ve 3200 ofis, 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.7’lik bir kredi faizi ile tüketiciye sunuluyor. 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Ankara Golfkent’teki konutlar  77 Bin TL’den başlayan peşinatla satılıyor. Yıl sonu teslim edilecek stoklarla sınırlı son villalar da kampanya kapsamında alıcılarla buluşuyor.

GYODER kampanyasına katılan GOLFKENT'te son 40 konut

Tüm sektörler üzerine düşeni yapmalı
Türkiye’nin lokomotif sektörünün temsilcileri olarak GYODER’in projesine destek verdiklerini söyleyen Ankara Golfkent Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Koray Sandal: ‘’15 Temmuz girişiminin ekonomik hayatımızda olumsuz durumlar yaratmaması ve ülkemizin eski günlerine en hızlı şekilde dönmesi adına tüm sektörlerin elini taşın altına koymaları gerektiğine inanıyoruz. Bu bakış açısıyla üyesi olduğumuz GYODER tarafından başlatılan kampanyayı destekledik ve sektörü canlandırmak amacıyla kampanyaya dahil olduk’’ dedi.

Firma Bilgisi: Turyap
Proje Bilgisi: Golfkent