GYODER'in yüksek lisans programına başvurular başladı

GYODER ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan MBA in Real Estate Yüksek Lisans Programı'na başvurular 29 Ocak 2016'ya kadar devam edecek

GYODER'in yüksek lisans programına başvurular başladı

GYODER ile Bahçeşehir Üniversitesi, Türkiye'nin ilk gayrimenkul yüksek lisans programlarından birini hayata geçiriyor. MBA in Real Estate ismini taşıyan programa son başvuru tarihi 29 Ocak 2016 olarak açıklandı.

GYODER Yüksek Lisans programı
MBA in Real Estate ismini taşıyan program kapsamındakapsamında öğrenciler Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü'nde 3 zorunlu ve 7 seçmeli dersten oluşan bir eğitimden geçecek. Bu derslere ek olarak bir proje dersini de başarı ile tamamlayan öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi Mezuniyet kriterlerini de yerine getirmeleri halinde MBA/İşletme-Türkçe/Tezsiz yüksek lisans diploması almaya hak kazanacak.

Ders programı ve haftalık ders saati
Ders başına 42 ders saatinden oluşan bir dönem ve finas sınavı uygulaması içeren programda dersler hafta içi Salı ve Perşembe günlerinde yapılacak. Bu günlerde saat 19.00-22.00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 09.30-16.30 saatleri arasında derslere girecek olan öğrencilerin Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'ne gelmeleri gerekecek. 

Program ücretleri ne kadar?
Söz konusu programa katılmak isteyen kişiler için programın toplam ücreti 32.600 TL olarak belirlendi. GYODER ile yapılan anlaşma kapsamında GYODER katılımcısı üyelere ise 16.300 TL belirlenen ücretlerde peşin ödeme halinde de yüzde 10, ayrıca yüzde 50'si ilk yıl, yüzde ellisi ise ikinci yıl olmak üzere 9 taksit imkanı da sunuluyor.  Programa başvuru için Denizbank'ın her şubesine özel faiz oranı ile kredi başvurusunda bulunulabiliyor. 

Programa son başvuru tarihi 29 Ocak 2016 olarak belirlendi.