Habip Arıkan Toskana Vadisi'ni anlattı

Toskana Vadisi 3. Faz’ın geliştiricisi Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan Emlakwebtv'ye projenin tüm detaylarını anlattı

27 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Toskana Vadisi 3. Faz, global gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties PJSC'nin ülke iştiraki Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliği ile Büyükçekmece’de hayata geçiyor. Emaar, ana proje geliştirici ve arazi sahibi olarak projede yer almaya devam ediyor. Toskana Vadisi 3. Fazı,  Arıkan Yapı tarafından ortak alanları ve dış cephe görüntüleri Toskana Vadisi'nin diğer fazlarıyla aynı şekilde dizayn edilmiş tek katlı villalar olarak inşa edilecek ve satılacak. Böylece projede üç katlı, iki katlı villalar ve villa dairelerden sonra tek katlı villalarla ürün yelpazesi genişleyecek. Gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren  iki büyük şirketin enerjisini ve dinamizmini birleştiren proje, tek katlı yatay yerleşimin de en güzel örneklerinden birini oluşturacak.

Emlakwebtv'ye konuşan Toskana Vadisi 3. Faz’ın geliştiricisi Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan “Oluşturduğumuz yeni yaşam konseptinde ailenin mutluluğunu arttırırken, sunduğumuz konforla da yaşam kalitesine farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Daha önce benzer bir konseptle geliştirdiğimiz Park Village projesi, bu yeni konseptin başarısına işaret eden en büyük gösterge. Benzer bir dinamizmi ve başarıyı Toskana Vadisi 3. Faz ile de yakalayacağımıza inanıyorum.” diyerek projeye duyduğu inancı dile getiriyor.

Proje Bilgisi: Toskana Vadisi