Hadımköy Yeni İstanbul Evleri fiyatları 300 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Hadımköy’de hayat bulan Yeni İstanbul Evleri’nde satılık daire fiyatları minimum 300 bin TL’den başlıyor

Hadımköy Yeni İstanbul Evleri fiyatları 300 bin TL’den başlıyor!

2018 yılının Ocak ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması beklenen Yeni İstanbul Evleri, Avrupa Yakası’nın Hadımköy Akpınar bölgesinde yükseliyor. Benna Grup tarafından inşa edilen projede dairelerin tavan yüksekliği 2.9 metre olarak tasarlanıyor.

10 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Hadımköy Yeni İstanbul Evleri, 4 blokta toplam 162 adet daireden meydana geliyor. Her katında 3 adet daireye yer verilen projede alanı 143 metrekare ve 144 metrekare olan 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daire seçenekleri bulunuyor.

Kanal İstanbul manzarasını görecek şekilde yükselen Yeni İstanbul Evleri Akpınar; TOKİ ve Kiptaş projelerine komşu, 3. Havalimanı’na 10 kilometre ve 3. Köprü bağlantı yoluna 1,5 kilometre mesadede. Yüzde 70’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen projede her daire için bir araçlık otopark alanı ayrılıyor.

Çeşit çeşit meyve ağalarına yer verilen Benna Grup Yeni İstanbul Evleri’nin ayrıcalıkları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, misafir otoparkı, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, futbol sahası, voleybol sahası ve güvenlik hizmeti mevcut.

Hadımköy Yeni İstanbul Evleri fiyatları minimum 300 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak için peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da firma bünyesinde hazırlanan 40 aya kadar vade farksız taksit imkanından yararlanılabiliyor. Ve ya uygun vade oranlarıyla banka kredisi kullanılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Benna Grup
Proje Bilgisi: Yeni İstanbul Evleri