Hafele geleceğin trendleri ile ziyaretçilerin karşısına çıktı

Mobilya sektörü ve yaşam alanları için önerdiği sistematik yaklaşımlarla dikkat çeken Hafele, yeni ürün ve çözümlerini 39. Yapı Fuarı'nda sergiledi

Hafele geleceğin trendleri ile ziyaretçilerin karşısına çıktı

"39. Yapı Fuarı'na geleceğin trendlerini taşıyan Hafele, mobilya sektörü ve tüm yaşam alanları için önerdiği yaklaşım ve yenilikçi çözümler ile ziyaretçilerinin karşısına çıktı. Bu yıl da binlerce ziyaretçiyi ağırlayan etkinliğe dikkat çekici bir stant ile katılan firma, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 

Her beklentiye uygun çözümler
Türkiye'nin en önemli fuarlarından biri olan Yapı Fuarı'nın her yıl çok sayıda ziyaretçiyi ağırladığını söyleyen Hafele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, firma olarak çok sayıda yeni ürün ve çözümlerini etkinlik kapsamında sergileme fırsatı bulduklarını belirtti. Uytun, son dönemde gelişen mekan algısı ve teknoloji algısındaki farklılaşmaya paralel olarak beklentilere en iyi şekilde hizmet vermeye gayret ettiklerini vurgulayarak:

"Özellikle konutta şıklığı tekrar tanımlıyoruz. Evin hanımının övünç duyacağı mekanlarda, mutfak ve banyolara ürünlerimizi renginden ve stilinden uyumlu halde bütünsel bir tasarım bakışıyla sunuyoruz. Häfele’nin bu yenilikçi ihtiyaca yönelik ürün ve çözümleri, tüketiciden her zaman tam not alıyor..." dedi. 

Mekanlara yönelik tüm soruların yanıtı
Hafele Concept Design'in fuarın en dikkat çekici çözümlerinden biri olarak gösteren Uytun, projenin mimarlar ve proje üreticilerinin ortaklaşa çalışması ile birlikte yaşam biçimlerine dair soruların yanıtlanması kaygısı üzerinde yükseldiğini vurguladı. Uytun, projenin mimarların işini kolaylaştıran yön taşıdığı bilgisini de vererek:

"Häfele Concept Design ile mimarların işini kolaylaştırıyor, mekan deneyimlerini onlarla paylaşıyor; renk, stil ve işlevsellik sistematiği içinde çözümler üretmeye devam ediyor" ifadelerini kullandı