Hak Residence nerede?

Hak Residence nerede? sorusunun cevabına ve proje özelliklerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Hak Residence nerede?

Hak Residence 2 bin 862 metrekare alan üzerinde İhlas Yapı tarafından Antalya’da hayata geçiriliyor. Hak Residence projesinin Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

2 blok şeklinde tasarlanan Hak Residence nerede? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. Hak Residence toplam 96 adet daireden meydana geliyor ve 1+1’den 6+1’e kadar daire seçeneklerinden oluşuyor. Hak Residence satılık daire büyüklükleri 59 metrekare ile 315 metrekare arasında değişiyor.

Hak Residence projesinde konut sahiplerine zengin sosyal donatı imkanları sunuluyor. İhlas Yapı Hak Residence hanım ve beyler için 4 tanesi açık ve 4 tanesi kapalı olmak üzere 8 adet havuz yapılmıştır.  125 kişinin bir anda namaz kılıp ibadet edebileceği özel çinilerle dizayn edilmiş modern Camii bulunmaktadır. Sünnet,düğün, taziye, kermes, konferans, münazara ve daha bir çok alanda kullanılabilecek mutfağı ve resepsiyonu olan 2 adet birbirinden bağımsız toplantı salonları, Hanım ve beylerin rahatça sporlarını yapabilecekleri 2 adet birbirinden bağımsız Spor salonları, Hanımlar ve beyler için birbirinden bağımsız Hamam, Sauna, Buhar odaları projenin diğer sosyal alanlarını oluşuyor.

Hak Residence fiyatları 42 bin 900 Euro'dan başlangıç gösteriyor.

Hak Residence nerede?
Hak Residence 2 bin 862 metrekare alan üzerinde İhlas Yapı tarafından Antalya’da hayata geçiriliyor.