Haliç manzaralı ofislerde lansman indirimi

Sur Yapı ve Hayat Holding, Axis Kağıthane AVM’den sonra ikinci ortak yatırımları AXİS İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi’ni hayata geçiriyor. Haliç ve şehir manzaralı ofislerde lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor

Haliç manzaralı ofislerde lansman indirimi

16 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Sur Yapı ve Hayat Holding işbirliğiyle hayata geçirilen Axis İstanbul Alışveriş Merkezi ve Ofis Projesi’nde inşaat çalışmaları başlarken, projenin 2016 yılının 2. yarısında tamamlanması hedefleniyor. 195 A plus lüks ofis ve 60 bin metrekare kiralanabilir alana sahip proje, Edirnekapı’da yükseliyor. İstanbul Haliç ve şehir manzaralı Axis İstanbul’da A plus ofisler lansmana özel yüzde 10 indirim ve sabit kur avantajları ile satışa sunuluyor. Projede yüzde 50 peşin kalanı 36 ay vade farksız ödeme seçeneği ile birlikte  yüzde 25 peşin kalanı 72 aya kadar firma bünyesinde 0,84 vade farkı ile taksitlendirme seçeneği sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 lansman indirimine ek  yüzde 5 indirim avantajı da bulunuyor.

73 ile 210 metrekare arasında değişen ofisler yer aldığı projede ayrıca 2 bin 400 ile 10 bin metre kare büyüklüğüne kadar alan birleştirme opsiyonu da kurumsal müşteriler için mümkün. Ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer aldığı Axis İstanbul metrobüse sadece 600 metre uzaklıkta konumlanıyor.