Haliç Panorama evleri

İstanbul Avrupa Yakası'nda hayata geçirilen Haliç Panorama evleri Gaziosmanpaşa Yenidoğan'da yükseliyor

Haliç Panorama evleri

Gaziosmanpaşa Yenidoğan'da inşa edilen Haliç Panorama evleri, Kahraman Yapı Yatırımları tarafından hayata geçiriliyor. Haliç Panorama evleri projesinde daireler 6. kattan itibaren Haliç manzarasına sahip ve 12 katlı iki blok halinde yükseliyor. Büyüklükleri 58 metrekare ila 146 metrekare arasında olan 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 286 adet konuta yer veriliyor. Haliç Panorama evleri 5 bin 150 metrekare arazi alanı üzerinde inşa ediliyor. Haliç Panorama evleri projesinde daire fiyatları 206 bin TL'den başlıyor 633 bin TL'ye kadar çıkıyor. Haliç Panorama'da teslimlerin 2015 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor.

Haliç Panorama evleri özellikleri
Haliç Panorama evlerinde seyir terası, 2 kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, jeneratör, merkezi ısıtma sistemi, uydu yayını, internet, kapalı otopark ve hamam, jeneratör ve merkezi ısıtma sistemi bulunuyor.

Haliç Panorama evleri nerede?
Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm bölgesinde yer alan Haliç Panorama evleri projesi yeni yapıların hızla yükseldiği bir noktada inşa ediliyor. Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesi'yle yenilenecek Sarıgöl Mahallesi'nde bulunan Haliç Panorama'nın bölgenin ilk sitelerinden biri olacağı için yüksek prim yapması bekleniyor.

Haliç Panorama İletişim:
Ordu Cad. NO:124/C Gaziosmanpaşa Cad. İstanbul
Telefon:444 4 685

Proje Bilgisi: Haliç Panorama