Haliç Panorama fiyatları

Haliç Panorama fiyatları 206 bin TL'den başlıyor

Haliç Panorama fiyatları

Haliç Panorama fiyatları 206 bin TL'den başlıyor. Haliç Panorama evleri projesinde daireler 6. kattan itibaren Haliç manzarasına sahip ve 12 katlı iki blok halinde inşa ediliyor. Büyüklükleri 58 metrekare ila 146 metrekare arasında olan 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 286 adet konuta yer alıyor. Haliç Panorama evleri 5 bin 150 metrekare arazi alanı üzerinde inşa ediliyor.

Haliç Panorama evlerinde seyir terası, 2 kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, jeneratör, merkezi ısıtma sistemi, uydu yayını, internet, kapalı otopark ve hamam, jeneratör ve merkezi ısıtma sistemi yer alıyor.

Haliç Panorama fiyatları 206 bin TL'den başlıyor 633 bin TL'ye kadar çıkıyor. Haliç Panorama'da teslimlerin 2015 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor.

Haliç Panorama evleri nerede?
Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm bölgesinde yer alan Haliç Panorama evleri projesi yeni yapıların hızla yükseldiği bir noktada inşa ediliyor. Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesi'yle yenilenecek Sarıgöl Mahallesi'nde bulunan Haliç Panorama'nın bölgenin ilk sitelerinden biri olacağı için yüksek prim yapması bekleniyor.

Haliç Panorama İletişim:
Ordu Cad. NO:124/C Gaziosmanpaşa Cad. İstanbul
Telefon:444 4 685

Proje Bilgisi: Haliç Panorama