Haliç Panorama satılık

Haliç Panorama satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiyor

Haliç Panorama satılık

Haliç Panorama satılık daire büyüklükleri 58 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiyor. 286 dairenin yer aldığı Kahraman Yapı Yatırımları imzası taşıyan Haliç Panorama 5 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşan Haliç Panorama satılık daire büyüklükleri 58 metrekareden başlıyor. 

Haliç Panorama projesinin daire sahiplerinin yararlanabildiği sosyal imkanlar arasında; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, avm, spa, fitness merkezi, haliç manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik ve güneşlenme terası yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, balkon, merkezi ısıtma ve ebeveyn banyosu. 

 

Haliç Panorama satılık

 

Haliç Panorama satılık fiyatlarının 300 bin lira ile 676 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daireler banka kredis için uygun. Haliç Panorama'da ayrıca firma bünyesinde teslime kadar vade yapılabiliyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinde öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen Haliç Panorama projesi kentsel dönüşüm projeleri ile yenilenecek olan Sarıgöl Mahallesi'nde konumlanıyor. Bölgenin ilk sitelerinden biri olacak olan Haliç Panorama projesinin yüksek prim yapması bekleniyor. 12 katlı iki bloktan oluşan Haliç Panorama satılık daireleri sahiplerini bekliyor. 

 

Haliç Panorama satılık

 

Haliç Panorama adres bilgisi : Ordu Caddesi No: 124/C Gaziosmanpaşa - İstanbul 

Haliç Panorama iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 4 685
Web adresi : halicpanorama.com
E-posta adresi : info@halicpanorama.com

Firma Bilgisi: Kahraman Yapı Yatırımları
Proje Bilgisi: Haliç Panorama