Haliç Rezidans fiyat listesi

1+1 dairelerin satışları tamamlanan Haliç Rezidans fiyat listesi haberimiz detayında yer alıyor

Haliç Rezidans fiyat listesi

KRG İnşaat tarafından hayata geçirilen Haliç Rezidans 10 katlı tek bloktan meydana geliyor. Toplam 80 adet konutun bulunduğu Haliç Rezidans projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Haliç Rezidans satılık daire büyüklükleri 61 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Mimari tasarımıyla dikkat çeken Haliç Rezidans projesinin en dikkat çeken özelliklerinden biri; avlu etrafında toplanan konutlar çift cepheye hâkim olup hem caddeye bakmakta hem de avlu içine bakmaktadır. Tüm konutlar aynı zamanda bahçe manzaralıdır. Yapının tüm cepheleri açıktır. 30 dairenin kullanabileceği 10 adet kat bahçesi bulunan Haliç Rezidans projesinde kat yükseklikleri 2.80 m olarak tasarlanmıştır. 3 farklı giriş ve 3 adet asansörün de yer aldığı Haliç Rezidans’ta otopark ta konut alıcılarına sunulan hizmetlerden. Merkezi ısıtma sisteminin yer aldığı Haliç Rezidans projesindeki tüm dairelerde ısı pay ölçer de yer almaktadır.

Haliç Rezidans sosyal donatılarıyla da dikkat çeken bir proje olup özellikleri arasında; otopark, engelli otoparkı, spor merkezi, güvenlik, ticari birimler yer alıyor.

Haliç Rezidans fiyat listesi
Bu yılsonunda teslim edilmesi beklenen Haliç Rezidans fiyatları 390 bin TL’den başlıyor. 1+1 dairelerin tamamı satılmış olan Haliç Rezidans fiyat listesi şöyle:
2+1 daireler 390 bin TL ile 515 bin TL arasında,
3+1 daireler 485 bin TL ile 585 bin TL arasında,

Haliç Rezidans ödeme planı
Konut alıcılarına uygun ödeme seçenekleri sunan Haliç Rezidans ödeme planı şöyle:
-Konut bedelinin yüzde 25'i peşin ve geri kalan kısmı banka kredisi ile ödeniyor.
-2014 yılının sonuna kadar ödeme yapılıyor.

Haliç Rezidans nerede?
Haliç Rezidans Bomonti ve Dolmabahçe tünellerine sadece 2 dakika uzaklıktadır. Maslak’a 15 dakika, Taksim'e 10 dakika, Şişli ve Beşiktaş'a ise sadece 5 dakika uzaklıktadır.

Haliç Rezidans adres bilgileri: Vardar Caddesi, No: 30, Alibeyköy, Eyüp, İstanbul

Haliç Rezidans nasıl gidilir?
Haliç Rezidans, çevreyolunun hemen yanında yer alıyor, F.S.M köprüsüyle çok kısa bir sürede Anadolu yakasına ulaşabileceğiniz gibi, aracınızla 10 dakika gibi kısa bir sürede Boğaz Köprüsü’nde olabilirsiniz.

Haliç Rezidans iletişim bilgileri
Tel: +90 212 627 44 14
Fax: +90 212 644 66 00

Proje Bilgisi: Haliç Rezidans