Haliç Rezidans fiyatları!

Haliç Rezidans, Eyüp Alibeyköy'de yükselmekte olan, büyük bir mimari yapısı ile dikkat çeken bir projedir

Haliç Rezidans fiyatları!

Haliç Rezidans, Eyüp Alibeyköy'de yükselmekte olan, büyük bir mimari yapısı ile dikkat çeken bir projedir. Haliç rezidans konum itibari ile şehrin merkezinde olması, ulaşımını da rahat bir hale getirmiştir. Çevre ilçelere yakınlığı ile dikkat çeken proje, merkezi konumda olması ile ön plana çıkmaktadır. Projenin tasarım amacı tamamen kaliteli bir yaşamın sunulması ve ferah bir ortamın yaratılmasına yönelik yapılmasıdır. Bu yönü ile şehir merkezindeki konumu itibari rahatlık sağlamaktadır.

Haliç Rezidans'ın özellikleri
Dairelerde kat bahçesi bulunması, hem görsellik açısından fark, hem de size özel dinleme alanı sunmasıyla dikkat çekicidir. Rezidansta kapalı otopark sisteminin yanında engeliler için de otopark bölümü bulunmaktadır. Sosyal yaşam alanı içerisinde her ayrıntıya dikkat edilmiştir. İçerisinde spor merkezi ve güvenlik hizmetleri sunulmaktadır.

Haliç Rezidans depreme dayanıklılığı test edilmiş ve deprem güvenliği için gerekli tedbirleri almış bir projedir. Acil durumlarda yangın merdivenlerini kullanımı en üst kontrollerle güvenliği yapılmıştır. Kat planları olarak, daire seçenekleri bulunmaktadır. Daire içlerinin mimarisi en üst düzeyde yapılmış, rahatlık ve konfor ön plana alınmıştır.

Haliç Rezidans fiyatları
Estetik ve şık kullanışlı olan dairelerin fiyatları, 2+1 daireler 430.000 TL ile 550.000 TL arasında değişiklik gösterir iken, 3+1 daireler ise, 530.000 TL ile 600.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Haliç Rezidans iletişim bilgileri
Telefon:0212 627 44 14

Proje Bilgisi: Haliç Rezidans