Halisdemir Ağaoğlu Holding'den ayrıldı

Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Önder Halisdemir, görevinden ayrıldı. Ali Ağaoğlu: "Önder Bey'in işini kurma planı var. İnsani ilişkimiz sürecek..." dedi.

Halisdemir Ağaoğlu Holding'den ayrıldı

2015 yılı Nisan ayında, Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun "kurumsallaşma" hamlesinin en önemli aktörlerinden biri olarak İcra Kurulu Başkanlığı'na getirilen Önder Halisdemir, görevinden ayrıldı.

Ali Ağaoğlu, Halisdemir'in ayrılma kararını doğruladı
Halisdemir'in profesyonel iş yaşamının en yaygın sosyal paylaşım ve iletişim sitesi Linkedin.com'daki kişisel portföyünde Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndaki deneyiminin Haziran 2016'da sonlandığına yönelik açıklamaları ile gündeme gelen ayrılık kararı Ali Ağaoğlu tarafından da doğrulandı. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Önder Halisdemir'in işini kurma planı yaptığını ve insani ilişkilerin süreceğini söyledi. 

Profesyonelleşme atağımız sürüyor
Açıklamasında Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun kurumsallaşma ve profesyonelleşme vizyonu çerçevesinde son dönemde 20'nin üzerinde çalışanı bünyesine kattığını hatırlatan Ağaoğlu: "Önder Bey'in patron olma isteği var. Yollarımız ayrılsa bile insani ilişkilerimiz devam edecektir..." dedi

Önder Halisdemir açıklama için Bayram sonrasını bekliyor
Şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmayan Önder Halisdemir'in de Ramazan Bayramı'nın ardından emlak editörleriyle bir araya gelerek konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.