Halk GYO’nun ilk projesi Eskişehir’de yükseliyor

Halk GYO’nun ilk konut projesi Panorama Plus Eskişehir’in merkezini oluşturan en eski ilçelerinden Odunpazarı’nda yükselecek.

Halk GYO’nun ilk projesi Eskişehir’de yükseliyor

27.11.2013 / Posta Gazetesi

Halk GYO’nun ilk konut projesi Panorama Plus Eskişehir’in merkezini oluşturan en eski ilçelerinden Odunpazarı’nda yükselecek. Yapımını Halk GYO’nun üstlendiği ilk konut projesi olma özelliği taşıyan proje, 9 bin 811 metrekare alan üzerinde 4 bloktan oluşuyor.

Toplamda 97 adet konut ve 5 adet ticari ünitenin yer aldığı Panorama Plus içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve mevsim gereksinimlerine göre üzeri açılıp, kapatılabilecek bir yüzme havuzu, 24 saat güvenlik gibi sosyal imkanlar bulunuyor.

Panorama Plus hakkında konuşan Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek, “Konut alanında ilk projemiz Kiler Holding ile ortaklaşa yürüttüğümüz Referans Bakırköy Projesi gibi gözükse de bizim açımızdan bu alanda ki ilkimiz Panaroma Plus olacak. Çünkü bu projede tüm aşamaları başından sonuna kendimiz yürüteceğiz” dedi. Eskişehir’in sürekli gelişen, büyüyen, sanayisi ve ekonomisi güçlü bir şehir olduğunu sözlerine ekleyen Kazım Şimşek, “Bu bakımdan da nitelikli konut ihtiyacı en yüksek olan şehirlerin başında geliyor. Bu ihtiyaca ve özellikle Eskişehirlilerin beklentilerine cevap verebilecek bir projeye imza atıyoruz. Satışa çıkmadan önce gelen taleplerden bize olan inancın yüksek olduğunu gördük ve motive olduk. Eminiz ki kısa sürede satışları tamamlayıp Eskişehir’de yeni bir konut projesi için fizibilite çalışmalarına başlayacağız” diye konuştu.

Teslimler 2015’te

35 Milyon TL’lik yatırım ile tamamlanması öngörülen projeyi 2015 yılı Ağustos ayında teslim etmeyi planlayan Halk GYO’nun proje bitiminde minimum gelir beklentisi 60 milyon TL. Panorama Plus için lansmana özel kampanya ile fiyatlandırma oluşturan şirket, 23 Kasım itibari ile satışa başlanacak olan daireleri 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunacak.

Firma Bilgisi: Halk Gyo