Halk GYO ve Vakıf GYO'dan Yeni Proje: Bizimtepe Aydos

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile inşa edilen Bizimtepe Aydos projesi teslimlerinin Kasım 2017'de yapılması planlanıyor

Halk GYO ve Vakıf GYO'dan Yeni Proje: Bizimtepe Aydos

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile inşa edilen Bizimtepe Aydos projesi teslimlerinin Kasım 2017'de yapılması planlanıyor. 

2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Bizimtepe Aydos,95 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 1037 adet daireden meydana gelen Bizimtepe Aydos daire alanları 124 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiyor. 

Projenin lansmanı ise 14 Kasım'da yapılacak. Lansman öncesi satışların başladığı Bizimtepe Aydos projesinde 7-8 Kasım tarihlerinde sadece kurum çalışanlarına lansmanı yapılırken,  2+1 dubleks dairelerin tamamı satıldı. 

Sancaktepe Samandıra Mahallesi'nde inşa edilen Bizimtepe Aydos projesi 17 bloktan meydana geliyor. Projenin yüzde 90'ı yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Sosyal imkanları ve özellikleri henüz açıklanmayan Bizimtepe Aydos projesinde 2+1 daireler 124 metrekare ile 139 metrekare arasında, 3+1 daireler 144 metrekare ile 177 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 191 metrekare olarak tasarlanıyor. Projede, hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ile özel anaokulu ve ticari birimlerin olduğu bir de çarşı yer alıyor.

Bizimtepe Aydos fiyatları ise 438 bin lira ile 817 bin lira arasında değişiyor. Projeden daire satın almak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Aynı zamanda projede 5 farklı ödeme planı sunuluyor. 

Bizimtepe Aydos adres bilgisi : Samandıra Mahallesi. Kanuni Caddesi. Sancaktepe - İstanbul 

Bizimtepe Aydos iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 77 74
Web adresi : www.bizimtepeaydos.com
E-posta adresi : info@halkgyo.com.tr

Firma Bilgisi: Vakıf GYO
Proje Bilgisi: Bizimtepe Aydos