Halk oylamasından Dumankaya çıktı

Dumankaya İnşaat, MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından düzenlenen halk oylamasından Türkiye'nin En İyi İnşaat Şirketi olarak çıktı

Halk oylamasından Dumankaya çıktı

MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği işbirliği ile düzenlenen Türkiye Gençlik Ödülleri'nde Dumankaya İnşaat, En İyi Yapı/İnşaat Firması kategorisinde birinci seçildi. 

Dumankaya'ya ödül
Türkiye'nin en büyük gençlik hareketi olan ve 22 ülkeden toplam 15 milyon oyun kullanıldığı halk oylamasının "En İyi Yapı/İnşaat Firması" kategorisinde 162 bin 572 oy alan ve birinciliği kazanan Dumankaya'ya ödülü, 4 Mayıs akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek bir tören ile verilecek.

Türkiye'nin gönlündeki marka: Dumankaya
Dumankaya İnşaat'ın her zaman farklı ve yenilikçi tavrıyla ülke insanının gönlüne giren bir marka olduğunu söyleyen Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sevil Cenanoğlu, bunun elde edilmesi kolay bir başarı olmadığını vurguladı. Cenanoğlu, Dumankaya olarak değerlendirmenin halk oylaması ile yapıldığı böylesine önemli bir platformdan ödülle ayrılmanın gurur verici olduğunu belirterek:

"Bu başarının altında hedeflerini ve stratejisini iyi belirlemiş yöneticilerimizin ve bu vizyonu çok iyi anlayarak uygulayan çalışanlarımızın, kısaca takım ruhunun çok büyük payı var. Dumankaya’ya oy vererek bu değeri bizim için ortaya koyan insanlara ve tüm çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz. Bu ödül aynı zamanda başarımızın gençler ve bize oy verenler tarafından güçlü bir tescili niteliğinde..." ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat