Halkalı İstasyon 24 son durum

Halkalı İstasyon 24 son durum detayları haberimiz içeriğinde yer alıyor

Halkalı İstasyon 24 son durum

Halkalı İstasyon 24 tek bloktan meydana geliyor. Halkalı Hİstasyon 24 projesi 98 adet konut ve 6 adet dükkandan meydana geliyor. Mart ayında satışa başlayan Halkalı İstasyon 24’te teslimlerin 1 yıl sonra yapılması planlanıyor.

Halkalı İstasyon 24 fiyatları
Halkalı Hİstasyon 24 fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Halkalı İstasyon 24 ön talepleri toplanıyor ve 4 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Halkalı Hİstasyon 24 son durum
24 Gayrimenkul’ün CEO’su Ahmethan Yılmaz, İstasyon 24 projesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yılmaz “Ana ilkemiz yatırımcının “en doğru lokasyon – en iyi fiyat”lı projelerle maksimum kâr elde etmesini sağlamaktır.  Bu nedenle projelerimizi lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunuyoruz. Her müşteriyi ortağımız gibi gördüğümüzden kazancımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Lansman fiyatlarıyla satış fırsatını herkes için aynı gün ve saatte başlatıyoruz; öncesinde firma ortakları da dâhil kimse için rezervasyon yapmıyoruz. Üstelik daha çok kişinin kazanması için lansmanda 1 kişiye 3’den fazla yer satmıyoruz” dedi.

Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:
İki projemiz de lokasyon açısından çok avantajlı bölgelerde yer alıyor. En doğru lokasyon + en iyi fiyat = Maksimum Kâr ilkemizle yine yatırımcılarımızın yüzünü güldüreceğimiz bu iki projeyle de kendi rekorumuzu kıracağımıza inanıyoruz”

Halkalı İstasyon 24 projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında 24 Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen İstasyon 24 projesi Halkalı Atakent Mahallesi’nde inşa ediliyor. İstasyon 24 projesi İstasyon Caddesi üzerinde yer alıyor.

Halkalı İstasyon 24 projesi iletişim bilgileri
0 212 244 24 24

"Halkalı İstasyon 24 son durum" Başlıklı Haberin Galerisi

Halkalı İstasyon 24 son durum

Halkalı İstasyon 24 son durum

Halkalı İstasyon 24 son durum

Proje Bilgisi: Istasyon 24