Halkalı konut projeleri 2014

Konut projelerinin hızla yükseldiği Halkalı bölgesinde 2014 yılı içinde teslim edilecek konut projelerine haberimiz devamında ulaşabilirsiniz

Halkalı konut projeleri 2014

28 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Halkalı; İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Küçükçekmece ilçesine bağlı bir semt olup, TOKİ konut projelerinin yapılması ve ulaşım akslarının geliştirilmesi ile birlikte konut projelerinin merkezi haline geldi. Halkalı Merkez, İstasyon ve Atakent mahallelerinin bulunduğu alanı kapsayan Halkalı; E-5 aksı üzerinde olup, yatırımcıların dikkatini çekti.

Halkalı 2014 konut projeleri de hız kesmeden devam etmekte olup, gerek uygun fiyatları gerek ise özellikleri bakımından İstanbul’da yer alan konut açığını karşıladı. Halkalı konut projeleri 2014 yılı içinde teslim edilecek, yeni hayata geçirilen projeleri Emlakwebtv ekibi olarak derledik.

Dumankaya Miks
30 dönümlük arazi üzerinde inşa edildi. 657 adet konut, 72 adet ticari birim ve 7 ofis biriminden meydana geldi.2014 Aralık ayı içinde teslim edilmesi planlandı. Dumankaya Miks projesi özellikleri arasında ise resepsiyon / karşılama / concierge desk, havaalanı transferi, uçak / otel rezervasyonu, uçak bileti, vize organizasyonu, özel tur organizasyonları, oto kiralama, davet organizasyon, çiçek gönderimi, özel şoför, abonelik işlemleri (doğalgaz, elektrik, su, vb), acil ambulans, 7/24 tıbbi danışmanlık, kuru temizleme - terzi / lostra, temizlik organizasyonu, cam / çilingir, tadilat / tamirat, rezervasyonlar / organizasyonlar, kurye gibi hizmetler yer aldı.

Soyak Evostar
1+1 dairelerin 183.000 TL’den 2+1 dairelerin de 247.500 TL’den başlayan fiyatlarla satıldığı Soyak Evostar, 60 ay vadeli %0 faizle ev sahibi olmak isteyenleri konut sahibi yapıyor. 1+1 dairelerde taksitler 1.830 TL’den 2+1 dairelerde de 2.475 TL’den başlıyor. 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen büyüklüklerde dairelere yer veridi.

Terrace Tema
30 ve 40 katlı 2 kuleden meydana gelen Terrace Tema; 416 adet daireyi bünyesinde barındırmaktadır. 78 bin 856 m2 inşaat alanına sahiptir. 23 adet kat bahçeli dairenin bulunduğu Terrace Tema projesinde kat yükseklikleri ise 3.40 metre olarak belirlenmektedir. Terrace Tema projesinde konut alıcılarına sunulan ayrıcalıklar da şöyle: Açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terası ve vitamin bar, süs havuzları, reflekte havuz, fitness center – sauna, yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları-basketbol sahası-streetball- masa tenisi, çim amfi alanı, zen bahçeleri, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları.

Elite City
Şua İnşaat tarafından hayata geçirilen Elite City projesinde toplam 590 adet daire yer alıyor. 73 metrekare ile 334 metrekare büyüklükte tasarlanan dairelere sahip olan Elite City fiyatları 320 bin TL’den başlıyor. Elite City teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

Dumankaya Konsept
62 metrekare ile 167 metrekare arasında değişen büyüklükte dairelerden meydana gelen Dumankaya Konsept projesinde 212 daire ve 21 villa yer almaktadır. 227 bin 240 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Dumankaya Konsept özellikleri şöyle: 24 Saat Güvenlik, Kapalı Devre Video Sistemi, Görüntülü İnterkom Sistemi, Güvenlikli Giriş, Güvenlik Kameraları, Konut Güvenliği, Çelik Kapı, Otomatik Yangın Söndürme Sistemi, Yangın ve Duman Dedektörü, Hamam, Oyun Parkı, Sosyal Tesisler, Açık Yüzme Havuzu, Sauna, Restoran / Cafe, Yürüyüş Parkuru, Fitness Salonu, Basketbol Sahası, Bakkal / Market, Asansör, Bahçe ve Park, Açık Otopark, Kapalı Otopark,, Fiber Optik İnternet Altyapısı, Hidrofor, Su Arıtma Sistemi, Merkezi Sıcak Su, Doğalgaz, Su Deposu, Merkezi Kablolu Televizyon, Paratoner, Teknik Servis, 24 Saat Teknik Servis, Jeneratör, Uydu TV Altyapısı, Kablosuz İnternet.

My World Europe
200 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen My World Europe projesinde 17 blok, 3 bin 80 konut ve 20 ikiz villaya yer verildi. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin satışları devam ederken; Ocak ayı sonuna kadar geçerli kampanya kapsamında My World Europe fiyatları 297.850 TL’den başladı. Proje kapsamında My World Europe Pool Residence, My World Europe Arena Residence ve My World Europe Golf Residence hizmetleri de konut alıcılarına sunuldu.

Tema İstanbul
Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur-Akdaş tarafından inşa edilen Tema İstanbul projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelmektedir. Buna göre konut büyüklükleri de 68 metrekare ile 196 metrekare arasında değişmektedir. Önümüzdeki yıl teslim edilmesi planlanan Tema İstanbul fiyatları ise 2014 güncellemelerine göre 256 bin TL’den başlamaktadır.

Blue Boutique
MNG Holding projesi olan Blue Boutique; 266 konuttan meydana geliyor. Ayrıca proje içerisinde 6 ticari ünite de yer alıyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut tiplerine yer verilen projede daire büyüklükleri 51 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor. 2014 güncellemelerine göre Blue Boutique fiyatları 146 bin TL’den başlıyor. 2014 yılı içinde teslim edilmesi beklenen projede konut alıcılarına özel ödeme planları hazırlıyor.

Eviya Halkalı
41 bin 885 metrekare alan üzerinde, 531 konuttan oluşan Eviya Halkalı Evleri stüdyo, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 2,5+1 dubleks, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dubleks şeklinde yükselmektedir. 2016 yılı içinde teslim edilmesi planlanan Eviya Halkalı Evleri’nin özellikleri arasında mini bağlar, meyve bahçeleri, doğal gölet, spor alanları, hayvanat bahçesi, mini arbatarum ve meydan yer alıyor.

Hayat Park
Bayrak Alkan ve Atamer İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Hayat Park 2 bloktan meydana geliyor. Proje içerisinde 114 konut bulunurken, konut büyüklükleri de 104 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Hayat Park teslim tarihi 2014 yılı sonu olarak belirtilmekte olup, özellikleri arasında da yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness, sauna gibi sosyal donatılar yer alıyor. Hayat Park fiyatları ise son güncellemelere göre 230 bin TL’den başlıyor.

Bosphorus City
Halkalı’da İstanbul’dan esinlenerek hayata geçirilen Bosphorus City projesinin özellikleri arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, squash sahaları, basketbol sahaları, streetball, beach volley, mini golf, pilates - yoga alanı, kültür - fizik alanları, çocuk oyun alanları, tırmanma duvarı, denge duvarı gibi hizmetler yer almaktadır. Bunların dışında yürüyüş ve koşu parkuru, amfi tiyatro, satranç oyun alanları, iskeleler, sergi alanları, okuma köşeleri, bitki labirentleri, restoran ve kafeler de bulunmaktadır. 2014 güncellemelerine göre de Bosphorus City fiyatları 276 bin 558 TL’den başlamaktadır.