Halkalı Konut Projeleri 2015

Halkalı Konut Projeleri 2015 yılında sayısı artmış olup, yeni projeleri ve projelerin adres bilgilerini Emlakwebtv.com ekibi inceledi

Halkalı Konut Projeleri 2015

Halkalı konut projeleri son yıllarda en çok rağbet gören projeler arasında yer alıyor. Arazi yapısı ve konumuyla ilgileri üzerine çeken Halkalı konut projeleri de gerek inşaat firmalarının gerekse kontu sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Halkalı, Küçükçekmece’ye bağlı olup, yatırım yapmak isteyenlerin uygun fiyata ev sahibi olmasını istediği bir semt haline geldi. Halkalı konut projeleri bundan birkaç yıl öncesine kadar sadece yatırım amacı ile konut sahibi olmak isteyenlere yönelikken artık oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenler de Halkalı konut projelerine bakıyor.

Yeşil alanı, ulaşım akslarının genişlemesi, okul yapılması, alışveriş merkezleri, Halkalı konut projelerinin özellikleri bakımından İstanbul Avrupa Yakasındaki en önemli noktalardan biri oldu Halkalı.

İşte Halkalı Konut Projeleri!

1.Meydan Halkalı

Halkalı Konut Projeleri 2015


Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Gülyapı A.Ş imzası ile İstanbul Küçükçekmece'de hayata geçirilen Meydan Halkalı’da 287 adet daire, ev-of,s ve dükkan bulunuyor. 8 bin 800 metrekare arsa alanına sahip olan Meydan Halkalı teslimlerinin Aralık 2017’de yapılması planlanıyor. Meydan Halkalı 4 bloktan oluşuyor. Projede 2 blok ofislere için ayrılırken 2 blokta ise konutlar yer alıyor. Blokların alt kısmındaki çarşıda  56 mağaza bulunuyor. 

Meydan Halkalı adres bilgisi: İkitelli Caddesi No: 2 Halkalı - Küçükçekmece - İstanbul 

2.Asude Yaşam Evleri

Halkalı Konut Projeleri 2015


ANF Sefaköy Proje Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Asude Yaşam Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Asude Yaşam Evleri  özellikleri arasında kamelya, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, sauna, voleybol sahası, açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Asude Yaşam Evleri adres bilgileri: Tevfikbey Mah. İstiklal Cad. (Osman Zeki Öngör İlkokulu yanı) Küçükçekmece/İstanbul

3.Olivo Atakent
[resim4]

Bendis İnşaat tarafından hayata geçirilen Olivo Atakent 62 adet dubleks ve tripleks dairelerden meydana geliyor. Olivo Atakent özellikleri arasında da mini golf, yüzme havuzu, alışveriş merkezi, yürüyüş yolları, cafe, market, restoran, squash, yoga, fitness salonu, basketbol sahası gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Olivo Atakent adres bilgileri: Atakent Mah. 4. Cadde 237. Sok. Halkalı - Küçükçekmece / İstanbul