Halkalı konut projeleri! 5 proje mercek altında!

Son yıllarda gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızı haline gelen Halkalı’da satışta olan 5 konut projesini mercek altına aldık. İşte Halkalı konut projeleri ve fiyatları

Halkalı konut projeleri! 5 proje mercek altında!

7 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Halkalı’da satışta olan konut projelerinde fiyatlar 184 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Stüdyodan 4+1’e kadar daire sçeneklerinin sunulduğu projelerde sosyal ihtiyaçlarda karşılanıyor. İşte Halkalı konut projeleri listesi…

EgeYakası

Eviya Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen EgeYakası projesi, Halkalı Atakent projesinin yeni projelerinden. 42 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek projede Alaçatı, Assos, Cunda, Foça ve Alaçatı konseptlerinden oluşan dört farklı ev tipi yer alacak. EgeYakası’nda büyüklükleri 99 metrekare ile 176 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1’e kadar konut tipleri bulunacak. Projede fiyatlar ise 455 bin TL’den başlıyor, 931 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Halkalı Konsept

Dumankaya İnşaat imzası taşıyan Halkalı Konsept, 212 adet konut ve 21 adet villadan meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 104 metrekare ile 159 metrekare arasında değiştiği Halkalı Konsept’te fiyatlar ise 329 bin 360 TL’den başlangıç gösteriyor. Peşinatsız sıfır faizle konut sahibi olunabilen projede; fitness, sauna, yüzme havuzu, buhar odası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Soyak Evostar

Soyak İnşaat’ın Halkalı projesi 1.515 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 2+1 bahçe dubleksi olan projede konut büyüklükleri ise 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. Fiyatların 184 bin TL’den başlangıç gösterdiği Soyak Evostar’da; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness center, voleybol sahası, sauna, buhar odası, dinlenme alanları ve yüzme havuzu gibi sosyal olanaklar sunuluyor.

Tema İstanbul

Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur işbirliğiyle inşa edilen Tema İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konut alanlarının 68 metrekareden başlayarak, 196 metrekareye kadar çıktığı Tema İstanbul’da fiyatlar ise 280 bin TL’den başlıyor. Tema İstanbul’un hizmetleri arasında; oyun alanları, eğlence alanları, meyve bahçeleri, yüzme havuzları, spa, fitness center, tenis kortu ve spor alanları bulunuyor.

Terrace Tema

İnanlar İnşaat imzası taşıyan Terrace Tema projesi ise toplamda 416 adet konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Terrace Tema’da konut alanları 90 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiyor. 2 kule olarak tasarlanan Terrace Tema’da; spor alanları, yürüyüş yolları, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve yüzme havuzu bulunuyor.