Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office

Halkalı Atakent’te yükselen yeni ofis projesi Rota Office satışa sunuldu. Projenin 2014 yılında tamamlanması planlanıyor.

Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office

07.11.2013 / Posta Gazetesi

Birbirinden farklı projelerle dikkatleri üzerine çeken Halkalı Atakent’te yeni bir ofis projesi yükseliyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların başladığı Rota Office’te 1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçenekleri yer alıyor. Tema Park’ın yanında yer alan proje, TEM otoyolu yeni kavşak projesinin tam çıkışında inşa ediliyor.

Talebe göre seçim

Rota Office’te talebe göre aynı katta 70 metrekareden 500 metrekareye kadar alan sunulabilirken, her katta da otopark erişimli 4 asansör bulunuyor. Kanuni Sultan Süleyman’ın tam karşısında bulunan projenin zemin ve 1. katında yer alan ve hastaneye cephe dükkanlarıyla eczane, laboratuvar, klinik, görüntüleme merkezi, muayenehane gibi medikal alanlar için yatırım fırsatı sunuyor. Bu mağazalar ayrıca daha geniş alanda iş yapmak isteyen kuaför, çiçekçi, market, kuru temizleme, banka, restoran ve pastane gibi işletmeler için de ergonomik bir yapıya sahip.

Konum avantajı

Atakent’te yer alan Rota Office, bölgede yaşamın başladığı 10 bin ve inşası devam eden 8 bin konutluk markalı projelerin yarattığı potansiyelle de dikkat çekiyor. Bünyesinde oteller, restoran ve kafeler bulunan ve yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçi gelmesi beklenen Tema Park’ın yanında yer alan proje ayrıca 2019 yılında tamamlanması planlanan metro ile de avantaj sağlıyor.

"Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office" Başlıklı Haberin Galerisi

Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office

Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office

Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office

Halkalı’nın yeni ofisi: Rota Office

Proje Bilgisi: Rota Office