Halkalı Son Projeler!

Halkalı Son Projelere haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Halkalı Son Projeler!

Halkalı son projeler oldukça dikkat çekici olup, çalışmaları hızla devam etmektedir. 2015 yılında Halkalı’da yer alan projeleri Emlakwebtv.com ekibi hazırladı.

İşte Halkalı Son Projeler!

1.Asude Yaşam Evleri
1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen Asude Yaşam Halkalı satılık daire büyüklükleri 60 ila 116 metrekare arasında değişiyor. Asude Yaşam Evleri teslim tarihi olarak 2015 yılını veriyor.

ANF Sefaköy Proje Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 1200 metrekare alan üzerinde yükselen Asude Yaşam Halkalı ayrıcalıkları ise şöyle;  kamelya, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, sauna, voleybol sahası, açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik ve yürüyüş parkuru.

2.İstasyon 24
3 bin 822 metrekare alan üzerinde 24 Gayrimenkul tarafından inşa edilen proje toplam 98 adet daireden meydana geliyor. İstasyon 24 satılık daire büyüklükleri ise 58 metrekareden başlıyor. 

İstasyon 24 Halkalı projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu imkanlar içerisinde güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve restoran yer alıyor. 24 projesi 98 adet ev ve ofis ve 6 adet dükkandan oluşuyor. İstasyon 24 teslimlerinin ise 2016 yılında yapılması planlanıyor. 

3.Karşıyaka Rezidans
Karşıyaka Rezidans Atakent Eviya Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 3 bin 840 metrekare alan üzerinde yükselen projede 174 adet daire yer alıyor. Karşıyaka Rezidans satılık daire büyüklükleri ise 47 metrekareden başlıyor. 

Karşıyaka Rezidans site imkanları içerisinde çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

4.Olivo Atakent
Bendis İnşaat tarafından hayata geçirilen Olivo Atakent 62 adet dubleks ve tripleks dairelerden meydana geliyor. Olivo Atakent’te yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Olivo Atakent teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Olivo Atakent 4 ana bloktan meydana geliyor ve yatay mimari şeklinde tasarlanıyor.

Olivo Atakent özellikleri arasında da mini golf, yüzme havuzu, alışveriş merkezi, yürüyüş yolları, cafe, market, restoran, squash, yoga, fitness salonu, basketbol sahası gibi sosyal donatılar yer alıyor.

5.Ant Plato
Ant Plato Basın Ekspres Yolu üzerinde Ant Yapı tarafından inşa ediliyor. Ant Plato Residence projesi 25 bin metrekare alan üzerinde 25 katlı bir şekilde konumlandırılıyor. Ant Plato’da 100’er metrekarelik birimler yer alıyor. Modüler sistemin uygulandığı Ant Plato projesinin her katında 8 birim bulunuyor ve isteğe göre bu birimler birleştirilebiliyor. Ant Plato satılık ofis sahiplerine enerji tasarrufu, çevreye duyarlı sistemler, cafe, restoran, yeşil bina, resepsiyon ve sekreter hizmeti, spor salonları, toplantı mekanları gibi hizmetler sunuyor. 250 adet ofisin bulunduğu Ant Plato Residence merkezi konumu ile ofis sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Ant Plato teslim tarihi olarak 24 ay sonrası veriliyor.

6.Ege Yakası
Ege Yakası 41 bin 885 metrekare alan üzerinde Halkalı’da Eviya Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Ege Yakası’nda toplam 378 adet daire bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Ege Yakası projesindeki daire büyüklükleri 48 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. Ege Yakası’nda yer alan dairelerdeki en küçük balkon 6 metrekare olarak tasarlanıyor. 

7.Metropark Towers
Metropark Towers teslim tarihi olarak 2015 yılını veriyor. 592 adet dairenin yer aldığı Proje 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Projede daire büyüklükleri ise 58 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. 

Metropark Towers ayrıcalıkları içerisinde, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

8.Dumankaya Miks
Dumankaya Miks 208 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa devam ediyor. Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Miks toplam 657 adet rezidans daireden meydana geliyor. Dumankaya Miks satılık daire büyüklükleri ise 39 ila 99 metrekare arasında değişiyor. 

Dumankaya Miks ayrıcalıkları içerisinde açık otopark, açık yüzme havuzu, AVM, çarşı, göl manzarası, güneşlenme terası, kafe, kapalı otopark yer alıyor. Dumankaya Miks projesi 2 yüksek kuleden oluşuyor. Kuleler 23 ve 32 katlı. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.