Hande Yener ve Alişan Evim Kadıköy’de

CNR Expo Yeşilköy’de 5-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Emlak 2013 Fuarı’nın ikinci gününde Anka Yapı’nın Evim Kadıköy projesinin standı sanatçıları ağırladı

Hande Yener ve Alişan Evim Kadıköy’de

09 Aralık 2013 / emlakwebtv
CNR Expo Yeşilköy’de 5-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Emlak 2013 Fuarı’nın ikinci gününde Anka Yapı’nın Evim Kadıköy projesinin standı sanatçıları ağırladı. Evim Kadıköy standını ziyaret eden ve projeyi inceleyen Hande Yener, Alişan, Kutsi, Berksan ve besteci Altan Çetin, Anka Yapı’nın Fikirtepe’de hayata geçireceği projeden ev almaya karar verdi. Sanatçıların fuar sonrasında projenin satış ofisine giderek, satın alma işlemini gerçekleştirmesi bekleniyor.

Temel: “projenin ilk etabının en üst 3 katını sanatçılarımıza ayırdık”
Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet Temel, Sanatçıların projeye gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade ederek, “Standımızı ziyaret eden sanatçılarımız, projeyi beğendiklerini, diğer sanatçı arkadaşlarına da tavsiye edeceklerini ve projede sanat camiası olarak bir arada olmak istediklerini belirttiler. Bizde projenin ilk etabının en üst 3 katını sanatçılarımıza ayırdık” dedi.

Evim Kadıköy projesinde metrekare fiyatları 6 bin 800 TL
Şaadet Temel, Evim Kadıköy projesinde metrekare fiyatlarının 6 bin 800 TL olduğunu açıklayarak, fuara özel yüzde 10 indirim uyguladıklarını, sanatçılarla da bu indirim üzerinden metrekaresi 6 bin TL’den ön protokol yaptıklarını açıkladı. Projenin en üst katında yer alan daireler 250 metrekareden oluşuyor. Metrekaresi 6 bin liradan hesaplandığında, sanatçıların ön protokol imzaladıkları dairelerin fiyatı 1 milyon 500 bin TL’ye denk geliyor.

Proje Bilgisi: Köy