Hane'm Güneşli'de lansman avantajı

Huma Yapı ve Mar Tur'un, toplamda 44 konut 4 ticari birim olarak inşa ettiği Hane'm Güneşli projesi lansman avantajlarıyla satışa sunuldu

Hane'm Güneşli'de lansman avantajı

Huma Yapı ve Mar Tur'un, toplamda 44 konut 4 ticari birim olarak inşa ettiği Hane'm Güneşli projesi lansman avantajlarıyla satışa sunuldu.

400 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Huma Yapı ve Mar Tur'un İstanbul Güneşli'de hayata geçirdiği Hane'm Güneşli projesi 2+1 dairelerde 400 bin TL'den, 3+1 dairelerde ise 550 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

Tek blokta 1+1 ve 1+0 daire seçeneklerinin olmadığı ailelerin rahat ve konforlu şekilde yaşaması için geniş balkonlu tasarlandığı 2+1 ve 3+1 daire seçeneği ile toplam 44 daireden oluşan Hane'm Güneşli, kapalı yüzme havuzu, kadınlar ve erkekler için ayrı fitness salonu, buhar odası, sauna, vitamin bar, kapalı ve açık otoparkları ile ailece mutlu huzurlu yaşamanız için özenle tasarlanmış yaşam alanları, yeşili doyasıya hissedeceğiniz bir peyzaj ,çocukların doyasıya oynayabileceği kapalı ve açık oyun alanları ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz kameriyeler inşa ediliyor.

Hane'me Güneşli Mayıs 2016'da teslim
İç mimarisinde de doğal ve minimal çizgiler taşıyan projede yüksek kalite kendini gündelik hayatınızın her anında gösterecek. Hane'm Güneşli projesi, toplu taşımaya 5 dakika, 212 İstanbul Power Outlet AVM'ye 5 dakika, Atatürk havalimanına 15 dakika,TEM VE E-5 Trafik akslarına 10 dakika, 7/24 güvenliği sağlanacak projede, her daireye modern donanımları ile tasarlanmış, kapalı otopark yeri tahsis ediliyor. Projede teslimler Mayıs 2016'de yapılacak. 

Proje Bilgisi: Hane'm Güneşli