Hanem Güneşli satışa sunuluyor

Huma Yapı ve Mar Tur imzasıyla hayata geçirilecek olan Hane'm Güneşli projesinin lansmanı 22 Kasım Pazar günü yapılacak

Hanem Güneşli satışa sunuluyor

Huma Yapı ve Mar Tur tarafından hayata geçirilecek olan Hane'm Güneşli projesinin lansmanı yarın yapılacak. Yenibosna Hilton Garden Inn'de gerçekleşecek olan lansmanda, projenin ayrıntıları kamuoyu ile paylaşılacak

Hane'm Güneşli metrekaresi 4.000 TL'den başlayan fiyatlarla
İstanbul'un hızla değer kazanan ilçelerinden biri olan Güneşli'de inşa edilecek olan Hane'm Güneşli projesi 44 konut ve 1 ticari birimden oluşacak. Tek blok olarak hayata geçirilecek proje lansmanında, bu döneme özel fiyatlar hakkında da bilgi verilecek. Hane'm Güneşli lansman dönemine özel metrekaresi 4 .000 ile 4.500 TL aralığından başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 

Hanem Güneşli satışa sunuluyor

Hane'm Güneşli projesi
Tek blok üzerinde 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer alacağı Hane'm Güneşli projesinde toplam 44 daire yer alacak. Sosyal imkanlar açısından da geniş bir çerçeve çizen proje, fitnes salonu, buhar odası, sauna, vitamin bar, kapalı ve açık otopark gibi imkanlar sunacak. İç mimarisinde ise doğal ve minimal çizgilerin işleneceği Hane'm Güneşli projesinde geniş daire planlamaları yer alıyor.

Hane'm Güneşli Nerede?
Toplu taşıma araçlarına  ve 212 İstanbul Power Outlet AVM'ye 5 dakika uzaklıkta olan Hane'mi Güneşli, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. E-5 bölgesine 10 dk uzaklıkta yer alan Hane'me Güneşli projesinde 7/24'de özel güvenlik hizmeti sunulacak. Proje Mayıs 2016'da teslim edilecek.

Firma Bilgisi: Huma Yapı - Mar Tur
Proje Bilgisi: Hanem Güneşli