Hanem Güneşli son durum

2016 yılında teslim edilmesi planlanan Hanem Güneşli'de satışlar devam ediyor. Proje merkezi konumuyla beğeni topluyor

Hanem Güneşli son durum

Hanem Güneşli 2016 Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor. Hanem Güneşli’de 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Hanem Güneşli projesinde toplam 44 adet daireye yer veriliyor. Huma Yapı ve Mar Tur ortaklığında inşa edilen Hanem Güneşli Evleri 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Hanem Güneşli toplu taşımaya 5 dakika, 212 İstanbul Power Outlet AVM’ye 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, TEM VE E-5'e oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Tek blok şeklinde tasarlanan Hanem Güneşli 22 adet 2+1, 22 adet 3+1 dairelerden meydana geliyor. 4 adet ticari birimin de bulunduğu Hanem Güneşli satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı hizmeti sunuyor. Hanem Güneşli’de çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik, vitamin bar gibi sosyal donatılar yer alıyor. Hanem Güneşli Evleri’nde balkon, ebeveyn giyim odası, ebeveyn banyosu, kombi ve split klima bulunuyor.

Hanem Güneşli Evleri, İstanbul Avrupa Yakasında yükseliyor. Proje merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Hanem Güneşli, toplu taşımaya 5 dakika, 212 İstanbul Power Outlet AVM’ye 5 dakika, Atatürk havalimanı'na 15 dakika, TEM VE E-5'e oldukça yakın bir konumda bulunuyor. 

Hanem Güneşli adres bilgileri: Evren Mah. İstiklal Cad. No:57-59 Güneşli/İstanbul

Hanem Güneşli iletişim bilgileri
444 59 26

 

Firma Bilgisi: Huma Yapı Ve Mar Tur
Proje Bilgisi: Hanem Güneşli