Haramidere'nin ilk AVM'si Futurepark Mall için geri sayım

Futurepark projesi hayata geçirilecek olan Futurepark Mall, 30 bin konutun alışveriş ihtiyacına yanıt verecek. Proje 2017 yılının son çeyreğinde hayata geçirilecek

Haramidere'nin ilk AVM'si Futurepark Mall için geri sayım

Haramidere'de inşa edilen Futurepark projesi bünyesinde hizmete alınacak olan Futurepark Mall projesi, 2017 yılının son çeyreğinde faaliyete geçecek. Proje, 30 bin konutun alışveriş ihtiyacını karşılayacak bir potansiyele sahip olacak

Futurepark Mall projesi
35 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Futurepark, 1.500 metrekarelik Yapı Marke, 1.250 metrekarelik süper market, 6 salonlu sinema, 500 metrekare boyutundaki çocuk eğlence merkezi ve 5 ben metrekarelik sağlık merkezi ile hizmet verecek. Projede ayrıca 20-500 metrekare arasında değişen 100 adet kiralanabilir alan ve bin 100 araç kapasiteli bir de otopark bulunacak.

Haramidere'nin ilk AVM'si Futurepark Mall için geri sayım

Haramidere'nin merkezindeki AVM: Futurepark Mall
Proje ile ilgili bir açıklama yapan Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, Futurepark'ın Haramidere bölgesinin merkezinde hayata geçirildiğini söyledi. Futurepark'ın bünyesinde yer vereceği ATM  alanları, yeme, içme ve kozmetik ile kitap ve gıda alışveriş alanları sayesinde bölgede büyük bir çekim merkezi haline geleceğini de belirten Genç:

"Uluslararası perakende zincir devleri ve çok önemli markalarla büyük metrekareler için ön taleplerimizi topluyoruz. Projemiz Metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor ve ayrıca TEM bağlantı yolunun hemen yanında ve İDO Yakuplu iskelesine 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca 5 kilometrelik alanı içerisinde hastaneler, kamu kurumları ile devlet ve özel okullar da yer alıyor. Haramidere’nin en stratejik noktasında bulunan Future Park Mall, barındırdığı birçok seçenek ve civarın tek alışveriş merkezi olma özelliğiyle de bölgenin en önemli uğrak noktası haline gelecek" ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: Hiper Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Future Park