Harmony Towers Bursa fiyat listesi

Eroğlu Gayrimenkul Bursa Harmony Towers fiyatları 299 bin TL'den başlıyor

Harmony Towers Bursa fiyat listesi

Bursa’da yer alan ve Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Harmony Towers 28 katlı 2 bloktan meydana geliyor. 42 bin 663 metrekare alan üzerinde toplam 323 adet dairenin bulunduğu Harmony Towers Bursa Evleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Harmony Towers satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor. Sosyal donatılarıyla da dikkat çeken Harmony Towers projesi dairelerinin kat yüksekliği 2.70 metre olarak tasarlanıyor.

Harmony Towers projesinde konut sahiplerine spor salonu, yüzme havuzu, kafe, dinlenme alanları, güneşlenme terası, soyunma odası, spor sahası, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuluyor. Bunların dışında Harmony Towers özellikleri arasında engelli ve çocuk arabası geçişleri, bebek alt değiştirme üniteleri bulunuyor.

Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Harmony Towers teslimleri hemen gerçekleşmekte olup, Harmony Towers satış fiyatları 299 bin TL ile 837 bin TL arasında değişiyor. Harmony Towers ödemeleri ise hem firma bünyesinde hem de banka kredisi ile taksit imkanı yer alıyor. Harmony Towers ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 48 ay, banka kredisi olarak da 120 aya kadar taksit yapılabiliyor.

Harmony Towers nerede?
Harmony Towers Bursa Nilüfer’de Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus’un yanında, gelişen Bursa’nın Nilüfer Bölgesi’nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta. Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa’nın en uç noktasına bile çok yakın. 

Harmony Towers adres bilgileri: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa

Harmony Towers iletişim bilgileri
0224 453 55 40
www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers