Harmony Towers Bursa fiyatları açıklandı!

Eroğlu Gayrimenul Harmony Towers Bursa fiyatları 284 bin TL'den başlıyor

Harmony Towers Bursa fiyatları açıklandı!

1 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa’da 27 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Harmony Towers, Harmony Towers projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor. Proje; 6 katlı teras evler, 28 katlı 2 kule halinde yükseliyor.

Açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve fitness salonunu içeren sosyal tesisi, mağazaları, kapalı otoparkı, her katında konforun eksik olmadığı yaşam alanları ile Harmony Towers’ta sadece bir eve değil kompleks bir tesise sahip olmanızı sağlıyor.

Harmony Towers fiyatlar 284 bin TL’den başlıyor. Buna göre Harmony Towers fiyat listesi 2014 güncellemelerine göre şu şekilde oldu: 1+1 daireler 284 bin liradan, 2+1 daireler 402 bin liradan, 3+1 daireler 556 bin liradan ve 4+1 daireler 617 bin liradan başlıyor. Ayrıca Harmony Towers teslimleri hemen gerçekleşiyor. Yüzde 1 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabilen projede banka kredisi kullanılabiliyor. Ticari birimlerinde satışa çıktığı Harmony Towers nerede sorusuna birazdan değineceğiz.

Uludağ manzaralı Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus’un yanında, gelişen Bursa’nın Nilüfer Bölgesi’nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta. Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde.

Harmony Towers iletişim bilgileri
Telefon: 0224 453 55 40
Web: www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers