Harmony Towers Bursa

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirlen Harmony Towers Bursa Nilüfer'de yer alıyor

Harmony Towers Bursa

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirlen Harmony Towers Bursa Nilüfer'de yer alıyor. Harmony Towers projesi 28 katlı 2 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplamda 323 adet dairenin bulunduğu Bursa Harmony Towers Evleri 42 bin 663 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Harmony Towers projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer veriliyor. Harmony Towers satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor. 2.70 metre kat yüksekliğine sahip olan Harmony Towers Bursa Nilüfer'de yer alıyor.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Harmony Towers Bursa, sağladığı sosyal imkanlar açısından oldukça zengin. spor salonu, yüzme havuzu, kafe, dinlenme alanları, güneşlenme terası, goyunma odası, spor sahası, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları bulunuyor.

Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu'nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi'nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus'un yanında, gelişen Bursa'nın Nilüfer Bölgesi'nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu'na 500 metre uzaklıkta. Bursa'nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa'nın en uç noktasına bile çok yakın.

Harmony Towers Bursa görselleri

harmony

harmony

harmony

harmony

harmony

Harmony Towers adres bilgileri: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa
Harmony Towers iletişim bilgileri
0224 453 55 40
www.harmonytowers.com


 

Proje Bilgisi: Harmony Towers