Harmony Towers’ın örnek dairesi görücüye çıktı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa’da inşa edilen Harmony Towers’ın örnek dairesi görücüye çıktı

Harmony Towers’ın örnek dairesi görücüye çıktı

28 Kasım 2013 / emlakwebtv
Projeleriyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren Eroğlu Gayrimenkul’ün Bursa’nın yeni ikonu olarak hayata geçirdiği Harmony Towers, doğa ve konforu bir arada isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Aralık 2013 tarihinde teslimlerin başlayacağı projenin örnek dairesi, muhteşem Uludağ manzarasıyla doğayla iç içe bir yaşam isteyen herkesi bekliyor.

Harmony Towers ile prestijli hayata adım atın
Harmony Towers projesinin 159 m²’lik, 2+1 örnek dairesinde pastel tonlar ve yalın geometri gün ışığıyla birleşerek huzurlu bir yaşam alanı vadediyor. Salonda kullanılan ithal duvar kâğıdı dikkatleri üzerine çekerken, seçilen mermer ve ahşap mobilyalar da dinginlik sağlıyor. Casa Mobilya ve Step Halı’yla döşenen salon, uyum ve ahengi ile bir arada sunuyor.

Merkezi lokasyonlu daireler
Harmony Towers, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, basketbol sahası ve tenis kortundan oluşan çok amaçlı spor sahası, alışveriş caddesi, 5 bin 500 m² büyüklüğünde trafiğe kapalı, güvenlikli özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanlarında oluşan sosyal tesisleri ile de fark yaratıyor.

Merkezi lokasyonu, metro, alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere yakınlığıyla da ilgi çeken Bursa Harmony Towers’ta daireler 264 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Çevreye duyarlı özel bir proje
Enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerin kullanıldığı Harmony Towers’ta, otomatik ve damlama sulama ile yeşile değer katılıyor. Projede her kata özel tasarlanan kat bahçeleri de doğayı yanı başında isteyenler için eşsiz bir alan oluşturuyor.

Harmony Towers hakkında detaylı bilgi için: www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers