Harmony Towers yol tarifi

Bursa'da Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Harmony Towers yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Harmony Towers yol tarifi

Harmony Towers Bursa’da Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Harmony Towers projesi 28 katlı 2 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplamda 323 adet dairenin bulunduğu Bursa Harmony Towers Evleri 42 bin 663 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Harmony Towers projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer veriliyor. Harmony Towers satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor. 2.70 metre kat yüksekliğine sahip olan Harmony Towers Bursa Nilüfer’de yer alıyor.

Harmony Towers özellikleri
-Spor salonu,
-Yüzme havuzu,
-Kafe,
-Dinlenme alanları,
-Güneşlenme terası,
-Soyunma odası,
-Spor sahası,
-Çocuk kulübü,
-Çocuk oyun alanları.

Harmony Towers nerede?
Harmony Towers Bursa Nilüfer’de Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Harmony Towers yol tarifi:
Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus’un yanında, gelişen Bursa’nın Nilüfer Bölgesi’nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta. Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa’nın en uç noktasına bile çok yakın. 

Harmony Towers adres bilgileri: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa

Harmony Towers iletişim bilgileri
0224 453 55 40
www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers