Harmony Towers yol tarifi

Harmony Towers yol tarifi ve adres bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Harmony Towers yol tarifi

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Harmony Towers yol tarifini vermeden önce proje detaylarına bakalım.

Harmony Towers projesi 42 bin 663 metrekare alan üzerinde Eroğlu Gayrimenkul tarafından konumlandırılıyor. Harmony Towers 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Harmony Towers satılık daire büyüklükleri 54 metrekare ile 259 metrekare arasında değişiyor.

Harmony Towers özellikleri
Harmony Towers projesi 28 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Harmony Towers satılık dairelerin kat yükseklikleri 2.70 metre olarak tasarlanıyor. Toplam 323 adet dairenin yer aldığı Harmony Towers satılık daire sahiplerine spor salonları, yüzme havuzu, kafe, dinlenme alanları, güneşlenme terası, soyunma odası, spor sahası, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları gibi imkanlar sunuyor.

Harmony Towers nerede?
Harmony Towers Bursa Nilüfer'de Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

Harmony Towers yol tarifi
Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu'nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi'nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus'un yanında, gelişen Bursa'nın Nilüfer Bölgesi'nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu'na 500 metre uzaklıkta. Bursa'nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa'nın en uç noktasına bile çok yakın.

Harmony Towers adres bilgileri: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa

Harmony Towers iletişim bilgileri
0224 453 55 40
www.harmonytowers.com

Proje Bilgisi: Harmony Towers